Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir elektrik kesintisi! 10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? GDZ Planlı kesinti

GDZ’den son dakika 10 Ocak Pazar İzmir elektrik kesintisi açıklaması geldi. Elektrik kesintisinin yaşanacağı ilçe, mahalle ve sokakları açıklayan GDZ, 10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? sorusunu cevapladı. Peki, 10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar.

İzmir elektrik kesintisi! 10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? GDZ Planlı kesinti

10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? İzmir’de bugün de planlı elektrik kesintisi programı uygulanacak. Elektriklerin nerelerde ve ne zaman kesileceğini duyurun GDZ’nin açıklaması İzmirlilerin gündemine oturdu. Açıklamada ise tüm detaylar yer aldı. Peki, 10 Ocak Pazar İzmir’de elektrikler ne zaman gelecek? İşte tüm merak edilenleri sizler için derledik.

İZMİR’DE ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK?

TARİH BAŞLAMA SAATİ BİTİŞ SAATİ KESİNTİ NEDENİ KESİNTİDEN ETKİLENECEK BÖLGE VE SEMTLER
09.01.2021 09:00 15:00 ŞEBEKE BAKIM ÇALIŞMASI HAYVAN KIRAN,KUSTEPESI, AYDERESI SULUK, TEKÇINAR, PAŞAYERI MEVKII VE CIVARLARI
09.01.2021 09:00 10:00 ŞEBEKE BAKIM ÇALIŞMASI HAYVAN KIRAN,KUSTEPESI, YENI NESIL, AYDERESI SULUK, TEKÇINAR, PAŞAYERI MEVKII VE CIVARLARI
09.01.2021 09:00 17:00 YATIRIM TESİSİ DEVREYE ALMA KASIMPAŞA MH. EMNIYET MÜDÜRLÜĞÜ CIVARI

İzmir’de planlı elektrik kesintisinin yaşanacağı diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir elektrik kesintisi 10 Ocak Pazar İzmirde elektrikler ne zaman gelecek GDZ Planlı kesinti