Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 10 Ocak Pazar İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı kesinti

Planlı su kesintisinden etkilenen İzmirliler soluğu internetin başında aldı. İzmir planlı elektrik kesintisi hakkında merak edilen bazı soruları araştıran İzmirliler suların nerelerde kesileceğini araştırıyor. Peki, 10 Ocak Pazar İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte 10 Ocak Pazar tarihli planlı su kesintisi detayları.

İzmir su kesintisi! 10 Ocak Pazar İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı kesinti

10 Ocak Pazar İzmir’de sular ne zaman gelecek? İzmir’de kuraklık görüntüleri vatandaşları endişelendirdi. Son bir haftadır yağış alsa da barajlar geçen senenin altında doluluk oranına sahip. Yetkililer ise tasarruf uyarında bulunuyor. Bu gelişmelerin yanı sıra İZSU, İzmir su kesintisi programının yaşanacağını açıkladı. Nerede ve hangi sebepten dolayı planlı su kesintisinin yaşanacağını merak eden İzmirliler arama motorlarında 10 Ocak İzmir su kesintisini araştırıyor. Peki, 10 Ocak Pazar İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte merak edilenler.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İLÇE MAHALLELER KESİNTİ SÜRESİ ARIZA TİPİ AÇIKLAMA
KARABAĞLAR KAZIM KARABEKİR, REİS, DOĞANAY 09.01.2021 saat 16:10 ile 18:10 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır. Branşman Arızası 9025 sokak no, 8 için

İzmir’de planlı su kesintisinin yaşanacağı diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir su kesintisi 10 Ocak Pazar İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU Planlı kesinti