Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir su kesintisi! 11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı kesinti

Bugün de İzmir’de sular kesildi. Planlı su kesintisi programının uygulandığı İzmir’in bazı ilçesinde oturan bölge sakinleri suların ne zaman kesileceğini araştırıyor. Peki, 11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte İzmir su kesintisine dair tüm merak edilenler.

İzmir su kesintisi! 11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İZSU Planlı kesinti

11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İzmir’de suların ne zaman geleceği araştırma konusu oldu. Planlı su kesintisi şehrin birçok noktasında etkili oldu. İZSU’dan yapılan açıklamada bu noktaların Karşıyaka, Kiraz, Konak ilçeleri olduğu belirtildi. Tüm gelişmeleri detaylıca aktaran yetkililer en fazla merak edilen 11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? sorusuna dair açıklamada bulundu. Peki, 11 Ocak Pazartesi İzmir’de sular ne zaman gelecek? İşte tüm detaylar.

İZMİR’DE SULAR NE ZAMAN GELECEK?

İLÇE MAHALLELER KESİNTİ SÜRESİ ARIZA TİPİ AÇIKLAMA
KARŞIYAKA BOSTANLI 10.01.2021 saat 16:30 ile 17:30 arasında yaklaşık 1 saat su kesintisi olacaktır. Branşman Arızası CEMAL GÜRSEL CADDESİ No:77 BRANŞMAN ARIZASI İÇİN CEMAL GÜRSEL CADDESİ X İSMAİL SİVRİ SOKAK SAYAÇ KAPATILDI. .
KİRAZ CUMHURİYET, İSTİKLAL, YENİ 10.01.2021 saat 16:00 ile 18:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır. Ana Boru Arızası İZMİR İLİ KİRAZ İLÇESİNDE YAPILAN DOĞALGAZ ÇALIŞMASINDAN DOLAYI MEYDANA GELEN ANA BORU ARIZASI NEDENİYLE BAZI MAHALLELERDE SU KESİNTİSİ YAŞANACAKTIR. CUMHURİYET, İSTİKLAL VE YENİ
KONAK LEVENT, FERAHLI, ZEYTİNLİK, EMİR SULTAN 10.01.2021 saat 13:15 ile 17:15 arasında yaklaşık 4 saat su kesintisi olacaktır. Ana Boru Arızası 3495–20

İzmir’de planlı su kesintisini yaşanacağı diğer bölgeleri öğrenmek için TIKLAYINIZ.

İzmir su kesintisi 11 Ocak Pazartesi İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU Planlı kesinti