Steinmeier: Filistin-İsrail sorununa iki devletli çözüm şart Steinmeier: Filistin-İsrail sorununa iki devletli çözüm şart

CHP'de 13 yıl genel başkanlık yaptıktan sonra koltuğunu Özgür Özel'e kaptıran Kemal Kılıçdaroğlu sivil hayata adapte olmaya çalışıyor. Ankara'da ofis açan ve çalışmalarını ofiste sürdüren Kılıçdaroğlu bugün hurdacı esnafıyla kahvaltı yaptı. 

SANAYİ ESNAFIYLA KAHVALTI

Daha önceki açıklamalarında siyaset ve iş dünyasından isimlerle görüşmeler yaptığını belirten Kılıçdaroğlu, son olarak Ankara Yıldız Oto Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti. Sanayi sitesinde bulunan hurdacı esnafıyla kahvaltıda buluşan Kılıçdaroğlu'na, yakınındaki isimlerden Bülent Kuşoğlu da eşlik etti.

GÖRÜNTÜLER PAYLAŞILDI

Ziyarete ilişkin görüntüler ise Kılıçdaroğlu'na danışmanlık yapmış olan Barış Bozkurt tarafından paylaşıldı. Bozkurt'un paylaştığı fotoğrafta, Kılıçdaroğlu'nun arkasındaki yazılar ise dikkat çekti.

PANODA DİKKAT ÇEKEN YAZI

Kılıçdaroğlu'nun arkasındaki ilk yazıda, "Bir daha bu yolları aynı hevesle öyle bir yürürüm ki şok olursunuz." cümlesi görüldü. Sol taraftaki yazıda ise Kılıçdaroğlu'na başkaldırarak değişimcilerin öncüsü olan Ekrem İmamoğlu'nun seçim sloganı olarak lanse edilen 'Her şey çok güzel olacak' cümlesi yer aldı.


 

Editör: Nusret Odabaş