Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Survivor ne zaman başlayacak? 2020 Survivor seçmeleri

Survivor ne zaman başlayacak? 2020 Survivor seçmeleri

Milyonlarca izleyici son dönemde Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Survivor 2020 seçmeleri tarihleri belli oldu mu? sorularına internet üzerinden cevap arıyor. Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programında Survivor’la ilgili ayrıntıları açıklamıştı. Acun Ilıcalı’nın açıklamaları sonrasında izleyiciler heyecanlanmış ve yarışma ilgili daha çok bilgi sahibi olmak istemişti. Peki, herkesin merak ettiği, Survivor 2020 ne zaman başlayacak? Sorusunun cevabı ne. İşte ayrıntılar….

SURVİVOR 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Survivor 2020 yarışmasının ne zaman başlayacağı Acun Ilıcalı tarafından dün yayınlanan Gel Konuşalım isimli programda açıklandı. Acun Ilıcalı yarışmanın şubat ayında ekranlarda olacağını ifade etti.

SURVİVOR YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

2020 Şubat ayında başlayacak Survivor’un yeni sezonda yarışmacılar arasında ilk belli olan isim ise Ersin Korkut oldu. Yarışmanın formatı bu yıl Ünlüler-Gönüllüler olarak iki takım halinde oynanacak. Geçtiğimiz yıl Türkiye-Yunanistan olarak iki farklı ülke yarışmacılarının performans sergilediği programda bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler yarışacak.