Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Aslan Parçam filmi ne zaman vizyona girecek? Aslan Parçam konusu ve oyuncuları

Aslan Parçam filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Aslan Parçam filminin oynadığı sinemalar ve seanslar merak ediliyor. filmseverler Aslan Parçam filmi ne zaman vizyona girecek? Aslan Parçam konusu ve oyuncuları kim gibi sorulara cevap arıyor. 

Aslan Parçam filmi ne zaman vizyona girecek? Aslan Parçam konusu ve oyuncuları

Aslan Parçam’da kalp rahatsızlığı olan Ali ve onun ameliyatı için her türlü fedakarlığı yapan ağabeyi Zeki’nin yaşadığı zorluk ve trajikomik olaylar ele alınıyor. Sinemaseverler filmle ilgili araştırma yapıyor. Peki,Aslan Parçam filmi ne zaman vizyona girecek? İşte Aslan Parçam konusu ve oyuncuları…

İstanbul’dan Antalya’ya arsa satışı için yola çıkan ağabey Zeki ve kardeşinin yolda başlarına gelenler filmin odağında yer alıyor.

Yönetmen: Okan Ege Ergüven

Senaryo: Okan Ege Ergüven, Ergin Kılıkçıer

Oyuncular: Hacı Ali Konuk, Ergin Kılıkçıer, Eyüp Ergüven, Ayçe Abana, Zeki Ocak, Ayşegül Yalçıner

Filmin Türü: Komedi

Orijinal Adı: Aslan Parçam

Yapımcı Firma: Bircan Film

Yapım Yılı: 2019

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 145 dk.

Dağıtıcı Firma: CGV Mars Dağıtım

ASLAN PARÇAM FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Vizyon Tarihi: 27.12.2019

Özet ve Detaylar
Aslan Parçam, rahatsız olan kardeşi için her şeyi yapmaya hazır olan bir adamın hikayesini konu ediyor. Ali, kalp rahatszılığı olan bir gençtir. Ali’nin iyileşebilmesi için ameliyat olması gerekmektedir. Zeki, kardeşinin iyi olabilmesi için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. İk kardeş, Antalya’da bulunan arsalarını satmak için İstanbul’dan yola çıkar. Ancak bu yolculukta başlarına beklenmedik olaylar gelecektir.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri