Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Avengers: Endgame yeni görüntülerle vizyona girmeye hazırlanıyor

Avengers: Endgame yeni görüntülerle vizyona girmeye hazırlanıyor

Dünyanın en çok hasılat yapan film unvanını kazanmak için Marvel hırs yapmış olacak ki, Avengers: Endgame tekrar vizyona girmeye hazırlanıyor. Hem de yeni görüntülerle birlikte.

Avengers sinematik evrenin dördündü halkası olan Avengers: Endgame, büyük umutlara rağmen ilk çıkışında yarattığı sansasyonu kaybetti. Film ilk çıktığı günde gişe hasılatının 3 milyar dolar olması beklenirken ne yazık ki halen Avatar’ı geçebilmiş değil. Amacını arkasında duran Disney ve Marvel amcalarına ulaşmak için ise yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor. Kesilmiş sahnelerin ve yeni görüntülerin eklenmesiyle beraber Avengers: Endgame yeniden vizyona girecek.

İzleyiciler arasında kaybedilen ilginin tekrar kazanılması ve Marvel’in SpiderMan: Far From Home filminin çıkışına kadar seyircilerin ilgisi ve merakının taze tutulması sağlanacak. Marvel Stüdyoları başkanı Kevin Fegie bu bilgiyi doğrularken filmin önümüzdeki haftalarda tekrar vizyona gireceğini açıkladı.

Eklenen sahneler arasında geçtiğimiz yıl ölen karakter tasarımcısı Stan Lee için özel bir anma sahnesi ve önceden kesilmiş sürpriz sahnelerin olduğu söyleniyor. Şu ana kadar 2.743 milyar dolar hasılat elde eden film, 2.788 milyar dolar hasılat elde eden tüm zamanların gişe rekortmeni Avatar’ı geçmesi çok da zor bir ihtimal olarak görünmüyor.