Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Babil nerede çekiliyor? İşte Babil dizisi konusu ve oyuncuları

Babil dizisi 2. yeni bölümü ile Star TV'de ekranlara geliyor. Dizinin 1. bölümünü izleyenler diziyle ilgili bazı detayları merak ediyor. İlk bölümde izleyiciyi ekran başına kilitleyen Babil dizisi hakkındaki araştırmalar yoğunlaştı. Babil nerede çekiliyor? Babil dizisi konusu nedir? Babil oyuncuları kimler? sorularına cevap arıyor. İşte diziye dair tüm detaylar...

Babil nerede çekiliyor? İşte Babil dizisi konusu ve oyuncuları

Başrollerinde Halit Ergenç, Aslı Enver, Birce Akalay ve Ozan Güven gibi isimlerin yer aldığı Babil dizisi yeni bölümü ile seyircisinin karşına çıkıyor. Diziye daha ilk bölümden itibaren ilgi arttı. Oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Babil dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medya büyük yankı uyandırdı. Babil dizisi ile ilgili bazı bilgiler merak konusu oldu. İzleyiciler,  Babil nerede çekiliyor? Babil dizisi konusu nedir? Babil oyuncuları kimler? sorularının yanıtlarını araştırıyor. İşte merak edilen ayrıntılar…

BABİL DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Oğlunun tedavisi için en yakın arkadaşı ile tehlikeli bir yolculuğa çıkan İrfan’ın hikayesinin anlatıldığı Babil dizisi İstanbul’da çekiliyor.

BABİL KONUSU VE OYUNCULARI

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz’in hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen’den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman’ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver), onun kurtarıcısı olabilecek mi?

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri