Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam filmi konusu ve oyuncuları

Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam filmi konusu ve oyuncuları

Bu akşam saat 20:00’da Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Cici Babam filminin aranması oldukça yükselişte. Vatandaşlar filmin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. Yönetmenliğini Meltem Bozoflu’nun yaptığı filmde Güldür Güldür ekibi oyuncuları rol alıyor. Peki, Cici Babam filmi nerede çekildi? Cici Babam filmi konusu ve oyuncuları kimler?

CİCİ BABAM FİLMİ KONUSU NEDİR?

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir?

CİCİ BABAM NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin çekimleri, büyük bölümü Köyceğiz’de olmak üzere Muğla’nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirildi.

CİCİ BABAM OYUNCULARI KİMLER?

Meltem Bozoflu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu “Cici Babam”ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.