Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Deliormanlı filmi nerede çekildi? Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın rol aldığı Deliormanlı filminin konusu nedir?

Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay'ın rol aldığı Deliormanlı filmi nerede çekildi sorusu araştırılıyor. Geçtiğimiz günlerde TV8'de izleyici karşısına çıkan olan Deliormanlı filmi konusu merak ediliyor. Peki, Deliormanlı filmi nerede çekildi? Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay'ın rol aldığı Deliormanlı filminin konusu nedir? İşte bilgiler...

Deliormanlı filmi nerede çekildi? Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın rol aldığı Deliormanlı filminin konusu nedir?

Bir boksörün hayatının konu edildiği Deliormanlı filmi geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Vatandaşlar Deliormanlı filmi konusu ve nerede çekildiğini araştırmaya başladı. İşte bugünlerde hakkında yoğun arama yapılan, Deliormanlı filmi nerede çekildi? Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay’ın rol aldığı Deliormanlı filminin konusu nedir? sorularının yanıtları…

DELİORMANLI FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği 2016 Türk yapımı ve SugarWorkz ve Taff Pictures imzalı filmin baş rollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun paylaştı.

Film, 1 Nisan 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girdi. Ayrıca; Almanya ve Belçika’da 7 Nisan 2016’da; Hollanda, Avusturya, İsviçre, Danimarka, İngiltere, Fransa ve Azerbaycan’da ise 8 Nisan 2016’da gösterime girdi.

Deliormanlı filminin nerede çekildiğine ilişkin bilgi mevcut değildir.

DELİORMANLI FİLMİ KONUSU NEDİR?

‘Deliormanlı’ lakaplı Savaş Türkyılmaz, Avrupa şampiyonu bir milli boksördür.

Karısı vefat ettikten sonra ‘Deliormanlı’, ortadan kaybolmuştur.

Annesinin oldukça yüklü miktardaki tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönmeye karar veren Deliormanlı’nın yolu, ünlü televizyoncu Hülya Yiğit ile kesişir.

Büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli menajer ve mafya babası olan Tahsin Kara’dır.

Deliormanlı filmi künye

  • Deliormanlı Yönetmen:

Murat Şeker

  • Deliormanlı Oyuncular:

Sarp Levendoğlu,

Birce Akalay,

Gürkan Uygun,

Gamze Demir,

Danny Williams

  • Deliormanlı Tür:

Drama, Spor

  • Deliormanlı Yapım Yılı:

2015

  • Deliormanlı Vizyon Tarihi:

1 Nisan 2016 Cuma

  • Deliormanlı Senaryo:

Murat Şeker,

Ali Tanrıverdi