Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide gün geçtikçe heyecan artıyor. Vatandaşlar diziyle ilgili detayları araştırmaya devam ediyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte merak edilen detaylar...

Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 2. bölümüyle ekranlara geldi. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin izleyici kitlesi gittikçe artıyor. Dizinin ayrıntılarını öğrenmek isteyen diziseverler, Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? sorularına cevap arıyor. İşte bu diziyle ilgili ayrıntılar…

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat yazıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Zeynep ile Mehdi evlenir. Zeynep, hayatında daha önce Mehdi gibi bir adamla karşılaşmamıştır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FRAGMANı İZLEMEK İÇİN YIKLAYINIZ

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU NEDİR?

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarladı.
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıktı. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri