Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 1. bölümüyle TV8 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkmıştı. Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı! 2. bölümün ne zaman yayınlanacağını merak eden izleyiciler, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? sorusuna cevap arıyor. İlk bölümünde izleyenleri ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümü merak konusu oldu. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin ilk bölümünü izleyenler, Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanını merak ediyor.  Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? İşte bu diziyle ilgili detaylar….

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölümde neler olacak?

“Doğduğun ev kaderinmiş. Kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş”

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryasonu yazdığı ve başrollerinde İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm ekrana geldi.

Doğduğun Ev Kaderindir, her insanın en büyük ve en derin sorusuyla başlıyor: insan kaderini değiştirebilir mi?

Gerçek bir hayat hikayesi!

Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri