Son Dakika

Game of Thrones'un finalini doğru bilene lüks tatil

Geçtiğimiz günlerde final sezonu başlayan Game of Thrones’un merak edilen finaline dair ilginç bir yarışma düzenlendi. Bir tur operatörünün düzenlediği yarışmada, dizinin sonunu bilen kişi Hırvatistan'da lüks bir tatille ödüllendirilecek.
Game of Thrones'un finalini doğru bilene lüks tatil

Dünyanın en çok izlenen televizyon dizisi konumunda olan Game of Thrones’un final sezonu geçtiğimz günlerde başlarken, dizinin sonuna dair heyecana yeni bir boyut eklendi.  Hırvatistan'da bir tur oparatörü dizinin finalinde "Demir Taht"a kimin oturacağını doru tahmin eden bir izleyiciyi Game of Thrones temalı 7 günlük bedava lüks bir tatil hediye edeceğini duyurdu.

5 YILDIZLI OTELLERDE KONAKLAMA

‘Unforgettable Croatia’ adlı lüks tatil şirket tarafından düzenlenen yarışmayı kazanan kişi Hırvatistan'ın ev sahipliği yaptığı dizinin Braavos, King’s Landing, Westeros Riverlands, Qarth, gibi önemli mekânlarını da ziyaret etme fırsatı bulacak. Turda ayrıca Split ve Dubrovnik kentleriyle Hvar ve Vis adalarına ziyaretin yanı sıra beş yıldızlı otellerde konaklama imkanı sunulacak.

Yarışma 5 Mayıs gece yarısı sona erecek. "Game of Thrones" hayranlarının bu tarihe kadar dizinin nasıl biteceğine dair tahminlerini tur operatörünün internet sayfasında azami bin karakterlik bir metinle anlatmaları isteniyor. Doğru cevabı verenler arasından seçilecek kişi Ekim 2019’da Hırvatistan’da ağırlanacak.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.