Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizisi konusu ve oyuncuları

Star TV ekranlarının yeni dizisi Güvercin güçlü kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Diziyle ilgili detaylar diziseverler tarafından merak konusu oldu. Peki, Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizisi konusu ne? Oyuncuları kimdir? İşte Güvercin dizisiyle ilgili detaylar...

Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizisi konusu ve oyuncuları

İzleyiciler Güvercin dizisi oyuncuları ve konusu hakkında ortamında araştırma yapılıyor. Başrollerinde Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı Güvercin dizisi Star TV’de yayınlanıyor. Dizi hikayesi ve oyuncularıyla ilgi odağı oldu. Bunun yanı sıra dizinin nerede çekildiği de merak edilenler arasında yer alıyor. Peki Güvercin dizisi nerede çekiliyor? Güvercin dizisi ile ilgili detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

GÜVERCİN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER

Mehmet Ali Nuroğlu: Kenan
Almila Ada: Zülüf
Menderes Samancılar: Bedir
Nursel Köse: Kevsa
Devrim Saltoğlu: Celil
Osman Albayrak: Kasım
Genco Özak: Ökkeş
Toprak Sağlam: Emel
Eslem Akar: Nefise
Berke Üsdiken: Müslüm
Gülen Karaman: Yıldır Zeliha
Dilan Telkök: Betül
Gözde Fidan: Nimet

GÜVERCİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan’ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar.

Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan’ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök alt – üst olur.

On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…

GÜVERCİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Güvercin dizisinin çekimleri Gaziantep’te yapılıyor.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri