Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Hangisi 2019’da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir?

ATV ekranlarının vazgeçilmez yarışması Kim Milyoner Olmak İster 13 Ocak tarihinde merak edilen sorularla yayına başladı. Soruların yanıtlarıyla insanların kültür ve bilgi seviyesini de geliştiren yarışmada bu akşam Hangisi 2019'da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir? sorusu soruldu. En çok arananlar arasında yerini alan Hangisi 2019'da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir? sorusunun cevabı ve detayları sizin için hazırladık…

Hangisi 2019’da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir?

ATV ekranlarının vazgeçilmez yarışması Kim Milyoner Olmak İster 13 Ocak tarihinde merak edilen sorularla yayına başladı. Soruların yanıtlarıyla insanların kültür ve bilgi seviyesini de geliştiren yarışmada bu akşam Hangisi 2019’da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir? sorusu soruldu. En çok arananlar arasında yerini alan Hangisi 2019’da The Economist dergisi tarafından açıklanan Dünyanın en pahalı şehri unvanı paylaşan üç şehirden biri değildir? sorusunun cevabı ve detayları sizin için hazırladık…

CEVAP LONDRA

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri