Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanı izle! İşte Hekimoğlu 3. bölümü

Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanıi izlemek isteyen seyirciler sonraki bölüme ne olacağını merak ediyor. Kanal D’nin çiçeği burnunda dizisi Hekimoğlu 3. Bölümüyle yine çok konuşuldu. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım'ın gibi yıldızların bulunduğu dizinin son bölümü çok konuşuldu. Dizinin son bölümünde; Hekimoğlu yine rahat durmuyor ve iki doktorun konuşmasına kulak misafiri oluyor. İki doğmuş bebeğin hastalandığını duyan Hekimoğlu hastanede salgın durumunu kontrole alır. İşte Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanı ve 3. Bölümü…

Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanı izle! İşte Hekimoğlu 3. bölümü

Hekimoğlu 3. bölümüyle gene çok konuşuldu. İyi bir reyting yakalayan Hekimoğlu 4. Bölüm fragmanını yayınladı. Bir sonraki bölümde neler olduğunu merak eden seyirciler Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanı izlemek istiyor. Dizini son bölümünde; Hekimoğlu iki bebeğin kusma ve ateş şikâyetleriyle müşahede altına alınmıştır. Bu durumu göre Hekimoğlu hastanede bir salgın olabileceğini konusunda uyarır. İşte Hekimoğlu 4. yeni bölüm fragmanı…

HEKİMOĞLU 3. BÖLÜM İZLE

İpek ve Orhan yalnızca iki bebeğin hastalanmasına salgın denemeyeceği fikrindelerdir. Bunun üzerine Hekimoğlu durumu ispatlamak için ekibiyle birlikte hastanedeki diğer tüm bebekleri kontrol etmeye girişir. Kısa zaman sonra aradığını bulur ve hastanede salgın alarmı verilerek bebek katı karantinaya alınır.

Hekimoğlu ve ekibi bebeklerin neden hastalandığını araştırırken milyonlarca seçenek arasından salgının kaynağını bulmaya çalışırlar. İpek bir yandan krizi yönetirken Hekimoğlu da bebekleri kurtarmak için alışılmışın dışında bir fikirle gelir.

Hem aileler hem de ekip için oldukça tartışmalı olan bu tedavi fikri hayata geçirilecek midir? Hekimoğlu’nun sıra dışı çözümü işe yarayacak ve zamanla yarışan bebeklerin hayatı kurtulacak mıdır?

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri