Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Kardeşlerini Unutma Beklenen Sensin

Her fırsatta “Bu ülkede yaşanmaz” diyenlere Uğur Işılak’tan sert cevap: Bu vatan ana gibidir, anlamak için evlat olmak gerek!

Türkiye'ye karşı düşmanca tavır sergileyenlere ünlü sanatçı Uğur Işılak'tan tokat gibi bir cevap geldi. Işılak, Twitter paylaşımında yaptığı açıklamasında "Bu vatan ana gibidir. Anlamak için evlat olmak gerek'' ifadelerine yer verdi.

Her fırsatta “Bu ülkede yaşanmaz” diyenlere Uğur Işılak’tan sert cevap: Bu vatan ana gibidir, anlamak için evlat olmak gerek!

Koronavirüs salgını sebebiyle geçirdiğimiz zor günler birçok muhalif ismin maskesinin düşmesine sebep oldu. Her fırsatta ‘Bu ülkede yaşanmaz!’ ülke düşmanlığını dışa vuran vatan sevgisi mahrumlarının taklitçi ‘Batı’ hayranlıkları kifayetsiz kaldı.

HAYRANLIKLARI BOŞA ÇIKTI!

Sürekli Batı hayranlığı yaparak kendi ülkesini kötü göstermeye çalışan bazı muhalif kesimlerin, koronavirüs salgınına önlem almadıkları için Türkiye’den çok daha kötü halde olan Batı ülkeleri hayranlıkları boşa çıktı.

Ünlü sanatçı Uğur Işılak yaptığı bir paylaşımda bedenen Türkiye’de bulunan fakat ruhunu Batı’ya kaptırmış olanlara sert sözlerle yüklendi.

“VATAN ANA GİBİDİR!”

Uğur Işılak Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda ”Ülkede ters giden bir şey olduğunda tası tarağı toplayıp yurtdışına kaçma planları yapanlardan ses çıkmıyor bu aralar. Kıble belledikleri ülkelerin bir kriz durumunda hal-i pürmelalini görüyorlar tabii. Hülasa: Bu vatan ana gibidir. Anlamak için evlat olmak gerek” ifadelerini kullandı.

Işılak’ın bu paylaşımına kısa sürede binlerce tebrik yorumu ve beğeni geldi.