Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Hercai nerede çekiliyor? İşte ATV’deki Hercai dizisinin çekildiği yer, konusu, oyuncuları…

ATV'nin Hercai dizisi cuma akşamları izleyiciyle buluşuyor. Dizinin çekim yerleri etkileyici tarihi dokusuyla dikkati çekiyor. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosunu merak eden takipçiler Hercai oyuncuları hakkında da araştırmalar yapıyor. Peki, Hercai nerede çekiliyor? İşte ATV'deki Hercai dizisinin çekildiği yer, konusu, oyuncuları...

Hercai nerede çekiliyor? İşte ATV’deki Hercai dizisinin çekildiği yer, konusu, oyuncuları…

hercai nerede çekiliyor konusu dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Tarihi ve kültürel dokusuyla dikatleri çeken set mekanlarının nerede olduğunu merak eden dizi takipçileri Hercai çekildiği yer, konusu ve oyuncuları hakkında detaylı aramalar yapıyor. Peki, İstanbullu yakışıklı işadamı ile, Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ının hikayesinin anlatıldığı Hercai nerede çekiliyor? İşte ATV’deki Hercai dizisinin çekildiği yer, konusu, oyuncuları…

Hercai nerede çekiliyor? İşte ATV’deki Hercai dizisinin çekildiği yer, konusu, oyuncuları…

Hercai dizisinin çekimleri, Mardin’in Midyat ilçesinde gerçekleştiriliyor.

Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu dizide kısa sürede izleyicinin dikkatini çekti. Yapıları, konakları, yaşam biçimi ve kültürel zenginliğiyle mutlaka görülmesi gereken yerlerden birisi olan Midyat, ülkemizin önemli turistik mekanlarından birisi olma özelliği de taşıyor.

Hercai dizisinin konsuu nedir?

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek!

Hercai dizisinin oyuncuları kimler?

Yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz’in üstlendiği Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda, Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı pyer alıyor.