Son Dakika

İstanbul Kahve Festivali 2019 için geri sayım

Kahve tutkunları Avrupa’nın en büyük açık hava kahve etkinliği olan İstanbul Kahve Festivali 2019 için geri sayıma başladı. 19-22 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek etkinliğin biletlerine yoğun ilgi var.
İstanbul Kahve Festivali 2019 için geri sayım

Dream Sales Machine’in kahve sektöründe dünyaca tanınan etkinliği İstanbul Kahve Festivali 2019 (İstanbul Coffee Festival 2019), 19-22 Eylül 2019 tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek.

Kahvenin tarihi yolculuğu

Dört gün sürecek festivalde, altıncı yılında nitelikli kahvenin kaynağından başlayan yolculuğunun kahvenin geçmişinin ve günümüzün yeni nesil lezzetleriyle birlikte paylaşılması hedefleniyor.

Atölye çalışmalarına katılma fırsatı

İstanbul Kahve Festivali’nin programında en sevilen lokal kahve dükkanlarının yanı sıra dünyaca ünlü birçok "coffee shop", amatör barista olmak isteyenler için atölye çalışmaları ve seminerler, farklı aktivite alanlarında yeni tecrübeleir ve sevilen müzisyenlerin konserleri yer alıyor.

Ayrıca katılımcılar Coffee&More alanında ünlü baristalar tarafından demlenen kahveleri tatma fırsatı bulacak.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.