Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

John Wick 2 konusu ve oyuncuları: John Wick 3 çıktı mı?

John Wick 2 konusu ve oyuncuları: John Wick 3 çıktı mı?

Aksiyon severlerin mutlaka izlemesi gereken bir seri olan John Wick bu akşam Star TV’de yayımlanacak. Peki, John Wick 2 filminin konusu nedir? John Wick 3 çıktı mı? Detaylar haberimizde…

JOHN WİCK 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Emekliye ayrılmış bir kiralık katil olan John Wick sakin bir emeklilik hayatının hayalini kurarken, İtalyan gangster Santino D’Antonio kapısında belirir ve ondan yıllar önceki iyiliklerinin karşılığını ister. Wick, gizli suikastçı topluluğu The Continental’ın elebaşı Winston’ın verdiği emirle istemeyerek de olsa D’Antonio’nun kız kardeşini Roma’ya götürmeyi kabul eder.

JOHN WİCK 2 OYUNCULARI KİMLER?

Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Common, Ruby Rose

KAÇTA BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan film, saat 20:00 – 22:30 arasında yayınlanacak.

JOHN WICK 3 FİLMİ KONUSU

John Wick (Keanu Reeves), 14 milyon dolar değerindeki bir açık kontrat nedeniyle herkesin hedefi haline gelmiştir. Üstelik bu kontratı imzalayan kişiyi de öldürmüştür. Normal şartlarda çok öldürülmüş olması gerekirken bütün bu suçları işlediği Continental Hotel’den kaçması için otelin müdürü Winston ona 1 saat verir. Bütün haklarından yoksun kalan John Wick, New York’tan sağ çıkabilmek için elindeki imkanları sonuna kadar zorlayacaktır.

JOHN WICK 3 OYUNCULARI

Keanu Reeves, Halle Berry, Asia Kate Dillion, Jason Mantzoukas, Laurence Fishburne