Son Dakika

Justin Bieber'dan Tom Cruise'a dövüş teklifi: Gelmezsen korkaksın

Şarkıcı Justin Bieber, kafes dövüşünde karşılaşmak istediği, kendisinden 31 yaş büyük olan aktör Tom Cruise'a meydan okuyarak "Tom, eğer bu maça çıkmazsan korkaksın ve bu utancı asla unutturamazsın" dedi.
Justin Bieber'dan Tom Cruise'a dövüş teklifi: Gelmezsen korkaksın

Dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, Holywood'un ünlü aktörlerinden Tom Cruise'ye kendisiyle kafes dövüşü yapması için meydan okudu.

Aralarında 31 yaş fark var

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) genelinde oldukça rağbet gören karma dövüş organizasyonu "Ultimate Fighting Şampiyonası"nın(UFC) sekizgen ringinde 56 yaşındaki Cruise ile kozlarını paylaşmak istediğini söyleyen 25 yaşındaki Bieber, Twitter'dan yaptığı paylaşımda “Tom, eğer bu maça çıkmazsan korkaksın ve bu utancı asla unutturamazsın." dedi.

McGregor tartışmaya dahil oldu

Bieber'ın bu çağrısına İrlandalı karma dövüşçü Conor McGregor'dan da destek geldi. McGregor, “Eğer Tom Cruise bu meydan okumayı kabul edecek kadar erkekse, şirketim bu karşılaşmaya ev sahipliği yapmaya hazır. Cruise'ın filmlerdeki gibi böyle bir dövüşe cesareti var mı, göreceğiz” dedi.

Teklife henüz yanıt yok

‘Görevimiz Tehlike’ isimli seri aksiyon filmlerinde başrol oynayan ve oldukça tehlikeli sahnelerde dublör kullanmamasıyla bilinen Cruise, henüz Bieber'in teklifine yahıt vermedi.

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.