Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanı izle: “Ya şehadet, ya hürriyet!”

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2 fragmanı yayınladı.  Kuruluş Osman 11. yeni bölümünde Osman Bey Moğol komutanı Balgay'a meydan okuyor: Ya şehadet, ya hürriyet! Atv ekranlarında yayınlanan ve reyting tablolarını altüst eden Kuruluş Osman yeni bölümüyle çarşamba akşamı seyircisi ile buluşuyor. Diriliş) Osman olarak da bilinen dizinin 11. yeni bölüm 2. fragmanı izlemek isteyen seyirciler Kuruluş Osman 11. yeni bölümde neler olacak? merakla bekliyor. İşte detaylar...

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanı izle: “Ya şehadet, ya hürriyet!”

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Peki Kuruluş Osman 11. yeni bölümde neler olacak? Kuruluş Osman 11. yeni bölümde Kayı Obası’nın beyleri ve alpleri Moğollar’a esir düşer. Osman Bey ise Şeyh Edebalı’nın yanına giderek her şeyimiz kaybettik diyerek yere çöker, Şeyh Edebalı ise ayağa kalk Osman diyerek Osman Bey’i toparlamaya çalışır. Son bölümü ardından Kuruluş Osman 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde….

Kuruluş Osman 11. yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragmanında “Ya şehadet, ya hürriyet!” sözü dikkat çekti.

Kuruluş Osman 11. yeni bölümünde Kayı Obası’nın beyleri ve alpleri Moğollar’a esir düşer. Osman Bey ise Şeyh Edebalı’nın yanına giderek her şeyimiz kaybettik diyerek yere çöker, Şeyh Edebalı ise ayağa kalk Osman diyerek Osman Bey’i toparlamaya çalışır.

Prenses Sofia ise Alişar bey yerine Moğıl Komutanı Balgay’a yanaşır. Balgay ise Alişar Bey’i tokatlamaktadır.

Burak Özçivit’in başrolünde oynadığı Kuruluş Osman dizisi Çarşamba akşamları saat 20.00’da atv ekranlarında…

KURULUŞ OSMAN 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Alişar’ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala’yı isteyen Alişar’ı reddeder.YANNİS,

ALİŞAR’I ETKİSİ ALTINA ALIYOR

Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey’i etkisi altına alan Yannis, Sofia’yla birlikte Alişar Bey’i Osman’a ve Şeyh Edebalı’ya karşı kışkırtır.

ALİŞAR, DÜNDAR BEY’E MEYDAN OKUYOR

Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey’e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder.

MOĞOLLAR KAYI OBASINI BASTI

Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman’ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt’e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia’yla ittifak arayan Alişar Bey’in yeni hamlesi ne olacak.

Kuruluş Osman 11. yeni bölüm 2. fragman yayınlandı! Kuruluş (Diriliş) Osman 11. yeni bölümde neler olacak?