Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman 7. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman 7. son bölüm heyecan dolu

Çarşamba günleri Atv ekranlarında ekrana gelen Kuruluş Osman dizisi yeni bölümüyle izleyicisi buluşuyor. Diziye verilen 3 haftalık ara bu hafta bitti ve sevenleri Kuruluş Osman'a kavuştu. Kuruluş Osman 7. bölüm canlı izlemek isteyenler Kuruluş Osman 7. son bölüm heyecanını yaşamak istiyor. İşte Kuruluş Osman dizisinin 7. bölüm canlı izle! 

Kuruluş Osman 7. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman 7. son bölüm heyecan dolu

Osmanlı Devleti’nin kuruluşunu anlatan Kuruluş Osman dizisi uzun bir aradan sonra bu akşam izleyicileri buluşacak. Kuruluş Osman‘ı yakından takip edenler, Kuruluş Osman 7. bölümünü canlı izlemek istiyor. Kuruluş Osman 7. son bölümde heyecan dorukta olacak.

Kuruluş Osman dizisi reklam anlaşmalarının sürmesi nedeniyle bir süredir ekranda olmuyordu. Kuruluş Osman bu akşam atv ekranlarında canlı yayınlanıyor.

KURULUŞ OSMAN DİZİSİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Çarşamba günleri ekranda olan proje bugün yeni bölümünü takipçileriyle buluşuyor.

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM ÖZETİ

Ertuğrul Bey’in hastalandığı haberi Kayı Obası’nda büyük bir şok etkisi yaratmıştır. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getirmiştir. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanmıştır. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman’ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun’u nasıl etkileyecektir? Osman’ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri