Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölüm fragman detayları için tıkla

Atv’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasına giren Kuruluş Osman 7. bölümde heyecan doruktaydı. İzleyenleri yeni bölümü izlerken hop oturup hop kalktı. Seyirciler, Kuruluş Osman 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna cevap arıyor. İşte merak edilen bu sorunun cevabı...

Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman yeni bölüm fragman detayları için tıkla

22 Ocak Çarşamba akşamı izleyicinin karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisi her bölümüyle izleyenlerine aksiyonlu anlar yaşattı. Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğinde olan dizi 400 çadırlık bir obadan, “ilahi aşkla” kurulan cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesini anlatıyor. Kuruluş Osman 7. bölümünde Osman Bey esaretten kurtuldu. Peki, Kuruluş Osman 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ayrıntılar haberimizde…

KURULUŞ OSMAN 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman 8. yeni bölüm fragmanı  yayınlandı. Kuruluş Osman 8. yeni bölümde Osman Bey, Bala Hatun’a kavuşamadığı için çok üzgündür. Prenses Sofya ise Alişar Bey’e yaklaşarak, Şeyh Edebali’ye engel olmasını istiyor. Kuruluş Osman 8. yeni bölüm yine sabırsızlıkla beklenecek.

İşte Kuruluş Osman 8. yeni bölüm fragmanı…

KURULUŞ OSMAN 8. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

KURULUŞOSMAN8.BÖLÜMFRSGMAN

KURULUŞ OSMAN 7. BÖLÜM NELER OLDU? YAŞANANLAR KISACA

Kuruluş Osman son bölümünde, Ertuğrul Bey’in hastalandığı haberi Kayı Obası’nda büyük etki aratıyor. Abdurrahman Gazi bu haberin yanı sıra Dündar Bey’e kayı obasının idaresi için vekalet mührünü de getiriyor. Osman Bey ise Salvador’un kurduğu pusu neticesiyle yakalanıyor. Dündar Bey, vekaleti alır almaz karşısına çıkan bu engel karşısında ne yapacaktır? Osman’ın yakalanmış olması ve bazı Alplerinin şehit edilmesi Bala Hatun’u nasıl etkileyecektir? Osman’ın kurtulması için Edebalı ne yapacaktır?

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri