Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Bugün Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı? ATV yayın akışı detayları

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: Allah-u Ekber nidaları yükseliyor! Kuruluş Osman bugün var mı? Herkes bu sorunun cevabını merak ediyor. Yeni yıla girdiğimizde ara verilen diziler arasında ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi de yer almıştı. 22 Ocak Çarşamba ATV yayın akışı detayları da belli oldu. Buna göre, Kuruluş Osman bugün var mı? sorusunun cevabı da yanıt buldu. Öte yandan, Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı: Allah-u Ekber nidaları ile yayınlandı. Peki, Kuruluş Osman bugün var mı? Bugün Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman bu akşam var mı? Bugün Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı? ATV yayın akışı detayları

Yeni yıl itibariyle Ocak ayının ilk haftasında ara verilen diziler arasında ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi de yer almıştı. Birçok dizi Ocak ayının ikinci haftası yayınlansa da Kuruluş Osman, Türkiye Kupası canlı maç yayını nedeniyle bir hafta daha ertelendi. Bu nedenle dizinin yeni bölümü izleyici tarafından merak edilmeye başlandı. Ayrıca, Allah-u Ekber nidalarının yükseldiği Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İzleyiciler özellikle sosyal medya üzerinden Kuruluş Osman bugün var mı? ve Kuruluş Osman yeni bölüm neden yayınlanmıyor? gibi sorulara yanıt aramıştı. Peki, ATV yayın akışı detaylarına bakıldığında Kuruluş Osman bugün var mı? Bugün Kuruluş Osman yeni bölüm yayınlanacak mı? İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm hakkında detaylar ve 22 Ocak Çarşamba ATV yayın akışı…

KURULUŞ OSMAN BUGÜN VAR MI?

2020 yılına girdiğimiz ilk hafta ve ikinci hafta dizinin yeni bölümüne ara verildiği için aradan geçen üçüncü haftadan itibaren hasret bitiyor. Dolayısıyla, Kuruluş Osman yeni bölüm (7. Bölüm) bu akşam ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Dizinin yeni bölüm fragmanını merak edenler için sayfanın sonundaki linkte yer verdik.

Kuruluş Osman bugün var mı

22 Ocak Çarşamba ATV yayın Akışı:

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Kuruluş Osman (Yeni Bölüm)

00:20 Son Durak

01:20 Kara Ekmek

04:40 Beyaz Gelincik

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Yeni bölümü beklerken son bölümü henüz izlemeyenler için neler yaşandığına göz atalım. Kuruluş Osman dizisi 6. son bölümde, Osman, Bala Hatun’un şifasını Yannis’in elinden alıp Kulucahisar Kalesi’nin arkasındaki gizli el olan Yannis’i teşhir etmişti. Üzerindeki cinayet suçlamasından da aklanan Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Ancak Edebalı, Osman’ın bazı hareketlerinden hoşnut değildir. Osman, Edebalı ile konuşmak istediğinde obada olmadığını fark eder ve onu bulmak için gizli mekâna gider. Ancak Osman’ı karşılayan kişi, Yannis’in ta kendisidir. Osman ile Yannis’in buluşması ne sonuçlar doğuracaktır? Obaya gelen Selcan Hatun ile Zöhre Hatun arasında nasıl bir gerilim yaşanacaktır? Osman, Edebalı’yı bulabilecek midir? Sofia ve Kalanoz, Yannis’in idamına göz yumacak mıdır? Yarenlerini kaybeden Edebalı, nasıl bir yol izleyecektir? Osman ile Edebalı’nın yolları tekrar ne zaman kesişecektir?

Fragman izle

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri