Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz full izle! ATV ile Kuruluş (Diriliş) Osman 10. son bölüm tek parça izle

Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle ve ATV ile Kuruluş (Diriliş) Osman 10. son bölüm kesintisiz full izleme seçenekleri dizinin kitlesi tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü Kuruluş Osman 10. son bölümü ile ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin hayat hikayesini anlatan Kuruluş Osman dizisi son bölümde de oldukça heyecanlı sahneler sergilendi. Haberimizdeki detaylardan Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz full izle! ATV ile Kuruluş (Diriliş) Osman 10. son bölüm tek parça izle

Diriliş Ertuğrul dizisi sonrası yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran Kuruluş (Diriliş) Osman son bölüm 12 Şubat Çarşamba akşamı izleyicileriyle buluştu. Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kuruluş Osman’ın son bölümünde yine heyecanı zirve yapan sahneler sergilendi. Televizyon yayınını kaçıran seyirciler, 10. son bölümü full izleyerek dizinin önemli anlarına tanıklık etmek istiyor. Diziyi yakından takip edenler ATV ile Kuruluş Osman 10. son bölümü kesintisiz tek parça izlemek istiyor. İşte Kuruluş Osman 10. son bölüm izleme detayları ve yaşananlar…

KURULUŞ OSMAN 10. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Alişar’ın adamları tarafından pusuya düşürülen Gündüz, ağır yaralı vaziyette Kayı obasındadır. Osman ağabeyine saldıranları yakalamak için harekete geçerken, Şeyh Edebalı, Bala’yı isteyen Alişar’ı reddeder. Müneccim Abdül kılığında Alişar Bey’i etkisi altına alan Yannis, Sofia’yla birlikte Alişar Bey’i Osman’a ve Şeyh Edebalı’ya karşı kışkırtır. Kayı obasına giden Alişar Bey, Dündar Bey’e meydan okuyarak kendisinden çalınan altınların iadesini talep eder. Moğol tehlikesini sezen ve Kayıların geleceğini tehlikede gören Dündar Bey, obanın teyakkuza geçmesini ister. Osman’ın ise farklı bir planı vardır. Moğolların Söğüt’e geldiğini öğrenen Osman ne yapacak? Gündüz kurtulabilecek mi? Yannis ve Sofia’yla ittifak arayan Alişar Bey’in yeni hamlesi ne olacak?

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı için hemen aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz:

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri