Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Kuruluş Osman’da Bamsı Beyrek oynayacak mı? Nurettin Sönmez Kuruluş Osman dizisinde var mı?

ATV ekranlarının yeni sezonda en iddialı dizilerinin başında yer alan Kuruluş Osman’ın 1. bölüm fragmanı 9 Kasım Cumartesi akşamı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Bamsı sürprizi dizinin hayranlarına büyük sevinç yaşattı. Kuruluş Osman’da Bamsı Beyrek oynayacak mı? Nurettin Sönmez Kuruluş Osman dizisinde var mı? soruları cevabını aramaya başladı. İşte tüm detaylar

Kuruluş Osman’da Bamsı Beyrek oynayacak mı? Nurettin Sönmez Kuruluş Osman dizisinde var mı?

Kuruluş Osman 1.bölüm fragmanı bugün yayınlandı. ATV’nin en iddialı dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamları ekrana gelecek. Yeni bölüm tanıtımında Bamsı sürprizi ise herkesi şaşırttı. Bamsı’nın hayali bir karakter olup olmadığı merak konusu oldu. Peki, Kuruluş Osman’da Bamsı Beyrek oynayacak mı? Kuruluş Osman dizisinde Nurettin Sönmez var mı?

KURULUŞ OSMAN’DA BAMSI BEYREK OYNAYACAK MI?

Kuruluş Osman dizisinin birinci bölüm tanıtımında yer alan Nurettin Sönmez’in dizinin kadrosunda yer aldığına dair henüz resmi bir açıklama olmamıştı. Bugün yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile Nurettin Sönmez’in de dizinin oyuncu kadrosunda yer aldığı kesinleşti.

NURETTİN SÖNMEZ KİMDİR?

Nurettin Sönmez 24.07.1978 tarihinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyuncu İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği Diyalog iletişim bölümünü bitirmiştir. Nurettin Sönmez güzel konuşma ve spikerlik kursuna giderken hocası Yalçın Boratap’ın oyuncuda bir şeyler fark etmesi ile konservatuar sınavlarına girmiştir. Nurettin Sönmez Can ve Arsen Gürzap’ın Dialog Oyunculuk Okulu’ndan mezun olmuştur. Daha sonra Yeditepe Konservatuvarı Tiyatro bölümüne girmiş okulu bitirmeden ayrılmıştır. Oyuncu Eric Morris ‘method oyunculuğu’ workshoplarına iki sene katılmıştır.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri