Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

La Casa De Papel 5 sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi? İşte detaylar!

La Casa De Papel 5 sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi? gibi sorular dizinin hayranları tarafından merak ediliyor. 4. sezona fırtına gibi bir giriş yapan La Casa De Papel’in 5. sezonu şimdiden merak ediliyor. La Casa De Papel’in 4. sezonu 3 Nisan Cuma günü yayınlanmıştı. 8 bölümü kısa sürede bitiren hayranları bu kez 5. sezonu heyecanla bekliyor. Peki La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi? İşte detaylar!

La Casa De Papel 5 sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi? İşte detaylar!

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın konuştuğu dizi olan La Casa De Papel’in 4. sezonu çok konuşuldu. Dizinin 4. sezonu hem dev oyuncu kadrosuyla hem de nefes kesen sahneleriyle dikkat çekti. La Casa De Papel’in 4. sezonunu bitiren hayranları, gözünü 5. sezona çevirdi. Herkesin büyük beğenisini kazanan dizinin 5. sezonu hakkında detaylar hayranları tarafından araştırılıyor. Peki La Casa De Papel 5 sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi? İşte detaylar!

La Casa De Papel 5 sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi belli mi?

İki sezon çekilmesi planlanan La Case De Papel’in 4. sezonu da çok konuşuldu. Yeni sezonun 8 bölümünü bir çırpıda bitiren sevenleri heyecanla 5. sezonu bekliyor. Fakat La Casa De Papel hayranlarını sevindirecek resmi bir açıklama gelmedi. 5. sezon ile alakalı resmi bir açıklama bekleniyor. Öte yandan Koronavirüs salgını sonrasında çekilmesi planlanan birçok dizi ve film setlerini ertelemişti. Süreçle alakalı yaşanan bu belirsizlikler sonrası La Casa De Papel’in ne zaman çıkacağı sorusunun cevabı henüz belli değil.