Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ”Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz” yazılmıştır?

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nın sunumu ile ekranlara geldi. 4 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümde yarışmacılara yöneltilen soruların cevabını aynı zamanda ekranları başındaki izleyiciler de merakla araştırdı. O sorulardan bir tanesi de “Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ''Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz" yazılmıştır?'' oldu. sorusunun doğru cevabı nedir? Peki, Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ''Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz" yazılmıştır?

Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ”Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz” yazılmıştır?

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nın sunumu ile ekranlara geldi. 4 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümde yarışmacılara yöneltilen soruların cevabını aynı zamanda ekranları başındaki izleyiciler de merakla araştırdı. O sorulardan bir tanesi de “Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ”Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz” yazılmıştır?” oldu. Peki, Maradona futbolcuyken oynadığı hangi İtalyan şehrinin takımını şampiyon yapınca o şehrin en büyük mezarlığının duvarına ”Ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz” yazılmıştır?

CEVAP: NAPOLİ

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri