Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

13 Şubat 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor reyting sonuçları sıralaması!..

AB-TOTAL Reyting sonuçları perşembe günü reyting sıralaması belli oldu mu? Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor ve diğer yapımların yayınlanan yeni bölümlerinin reyting sıralaması merak ediliyor. 13 Şubat 2020 reyting sonuçlarına göre hangi dizi birinci oldu? Perşembe dizi reytingleri sıralaması bugün en çok merak edilenler arasında yer aldı. 13 Şubat 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor reyting sonuçları sıralaması!..

13 Şubat 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor reyting sonuçları sıralaması!..

AB-TOTAL Reyting sonuçları Perşembe 13 Şubat 2020 sıralaması belli oldu mu? Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor reyting sıralaması en çok merak edilenler arasında yer aldı. Perşembe dizi reytinglerinde hangi dizi birinci oldu sorusuna yanıt arayan izleyiciler izledikleri dizinin durumunu öğrenmek istiyor. 13 Şubat Perşembe günü Reyting sonuçları yayınlandı mı? Reyting oranlarında birinci kim oldu? AB ve TOTAL 13 Şubat 2020 Perşembe reyting sonuçları açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova, Fox Ana Haber, Müge Anlı ve Mucize Doktor reyting sonuçları sıralaması!..

REYTİNG SONUÇLARI PERŞEMBE 13 ŞUBAT 2020: REYTİNG SIRALAMASI AÇIKLANDI!

13 Şubat 2020 Perşembe dizi reytingleri açıklandı. Yapılan incelemeler sonucunda dünkü yapımların izlenme oranları şöyle;

Total reyting sonuçları 13 Şubat 2020

Total’de Perşembe reyting sonuçlarında birinci sırada Mucize Doktor, ikinci sırada Bir Zamanlar Çukurova yer aldı;

1MUCİZE DOKTORFOX
2BİR ZAMANLAR ÇUKUROVAATV
3MUCİZE DOKTOR (ÖZET)FOX
4FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABERFOX
5BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (ÖZET)ATV
6MÜGE ANLI İLE TATLI SERTATV
7ESRA EROL’DAATV
8ATV ANA HABERATV
9KIŞ ŞEHİRLERİATV
10SHOW ANA HABERSHOW

AB reyting sonuçları 13 Şubat 2020

AB sıralamasında birinci ve ikinci sırada ise yine Mucize Doktor yer alıyor;

1MUCİZE DOKTORFOX
2MUCİZE DOKTOR (ÖZET)FOX
3FATİH PORTAKAL İLE FOX ANA HABERFOX
4BİR ZAMANLAR ÇUKUROVAATV
5BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA (ÖZET)ATV
6MÜGE ANLI İLE TATLI SERTATV
7SEKSENLERTRT 1
8ATV ANA HABERATV
9GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW (TKR)SHOW
10KANAL D HABERKANAL D

Reyting Sonuçları önemli mi?

İzleyiciler sevdikleri dizi ve programların yayından kaldırmasına üzülürken reyting sonuçları ile başarısız olduğunu düşünür. Reyting sonuçları bu kadar önemli mi sorusu akıllara geliyor. Evet reklam veren açısından düşünüldüğünde reyting sonuçları oldukça önem kazanıyor. Şöyle ki reyting ölçümü yapan güvenilir cihazlar sayesinde izlenme oranları belli oluyor. Bu oranla göre reklam verenler de doğal olarak markalarının daha çok insana ulaşması için tercihini reyting sonuçlarına göre yapıyor. Hal böyleyken, ölçümlere göre izlenme sayısı çok az olan bir yayına kimse reklam yatırımı yapmak istemez.

Buna göre, yayını yapan kanal da reyting sonuçları neticesinde reklam geliri elde edemeyeceğini belirlediği an dizi veya programın yayına son verme kararı alıyor. Kısaca, izleyicinin hoşuna gitse de reklam verenler için bir anlam ifade etmeyen yayınlar reyting sonuçlarında eğer kötü durumdaysa maalesef çekimlere devam edemez. Böylece, bir dizi veya program için reyting sonuçları fazlasıyla önem kazanıyor.