Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı

ATV'nin beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam yayınlanacak mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı bugün dizinin takipçileri tarafından sık sık aratılıyor. Peki 51. bölümüyle ekranlara gelmesi belmesi beklenen Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı detayları haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı

Yılbaşı resmi tatili nedeniyle yeni bölümlerine ara veren dizilerden biri de ATV’de ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi olmuştu. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak eden dizi takipçileri, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programında neler var gibi soruları yoğun olarak araştırmaya başladı. 51. bölümüyle izleyici karşısına çıkması beklenen dizinin takipçilerine bugün olumlu bir haberimiz var! Bakalım, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı içeriğinde neler var? Detaylar haberimizde!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı? 16 Ocak ATV yayın akışı programı…

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın sahibi olduğu Tims & B yapımın yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde; Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yeni bölümüyle (51. bölüm) ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı 16 Ocak ATV yayın akışı programı

16 Ocak ATV yayın akışı

00:30 Son Durak

01:30 Aşk ve Mavi

04:45 Seviyor Sevmiyor

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 Gün Ortası

14:00 Beni Bırakma

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Bir Zamanlar Çukurova

00:20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru

16 ocak ATV yayın akışında görüldüğü üzere Bir Zamanlar Çukurova bu akşam yeni bölümünü heyecanla bekleyen izleyicileriyle buluşacak.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm bugün akşam var mı 16 Ocak ATV yayın akışı programı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin konusu

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çukurova’nın en büyük ailelerinden Aladağların hikayesi anlatılmaktadır.

Hünkar Aladağ, kocası öldükten sonra çiftliği ve malları tek başına idare etmiştir. Hünkar hanımın tek oğlu ise Demir’dir. Demir, hakimeyeti seven bir adamdır ve annesinden işleri devralmak ister; ancak tam bu sırada Demir Züleyha adında bir işçi kıza aşık olur. Züleyha ile evlenmek isteyen Demir, Züleyha’nın başka bir adama aşık aşık olduğunu öğrenir. Züleyha ve abisi Yılmaz işçi olarak geldikleri bu bölgede çalışmaya başlar; ancak onlar bir zalimden kaçıp gelmiş ve burada dikkat çekmemek için kardeşiz demişlerdir; aslında Züleyha abisi olarak tanıttığı Demir’e, Demir’de Züleyha’ya sevdalıdır. Demir Züleyha’ya baskı yaparken Yılmaz Demir’i öldürmek ve ondan kurtulmak ister ancak bunu başaramaz. Züleyha istemese de Hünkar onu sevdiği adamı öldürtmekle tehdit eder ve Züleyha sevdiği adam yaşasın diye Demir ile evlenmeyi kabul eder.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri