Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Müslüm filmindeki hikaye Müslüm Gürses’in gerçek hayatı mı?

Arabesk müziğinin sevilen ismi Müslüm Gürses'in hayatını konu edinen Müslüm filmi sinemalardan sonra bu akşam televizyon ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Filmi vizyondayken izleyemeyenler, Müslüm filmi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Sinemaseverler, Müslüm filmindeki hikaye Müslüm Gürses'in gerçek hayatı mı? sorusuna cevap arıyor. İşte bu sorunun yanıtı...

Müslüm filmindeki hikaye Müslüm Gürses’in gerçek hayatı mı?

Vizyondayken gişe rekorları kıran Müslüm filmi televizyon izleyicisi ile buluşacak. Müslüm filmi bu akşam saat 20.00’da TV8‘de ekrana geliyor. Müslüm filminin hikayesinin gerçek olup olmadığı sinemaseverler tarafından merak ediliyor. Acılı hayat hikayesi ile izleyenleri derinden etkileyen Müslüm filminin konusu çokça araştırılıyor. Peki, Müslüm filmindeki hikaye Müslüm Gürses’in gerçek hayatı mı? İşte herkesin cevabını merak ettiği bu sorunun yanıtı…

Sevilen sanatçı Müslüm Gürses’in hayatı vefat etmesinin ardından beyazperdeye aktarılmıştı.

Müslüm Gürses, Şanlıurfa Fıstıközü’nde bir Türkmen köyünde dünyaya geldi. Soyu “Küçük Aşolar” (Akbaşlar), ise 1865 yılında iskan ile bu köye köye yerleşmiştir.

Müslüm Gürses, hayatını anlatırken her seferin farklı detayları gün yüzüne çıkarırdı. Geçmişte yaşadığı kötü olayları dile getirmek istemediği her halinden belliydi. Müslüm Gürses’in filmde gösterilen alkole ilgili olduğu bilgisinden ziyade “cıgaraya” meraklı olduğu bilinirdi.

Müslüm Gürses’in babası Mehmet Akbaş’ın gerçek hayatta karısını ve kızını öldürüp öldürmediği konusunda ise kesin bilgiler bulunmazken. Eşini öldürdüğüne ilişkin söylentiler olsa da, kızını öldürdüğüne ilişkin bir bilgi bulunmamaktadır.

Tüm bu detaylara bakıldığında filmde gösterilenlerin tümünün doğru olduğu söylenememektedir.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri