Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Orçun İynemli kimdir? Orçun İynemli, Aras Bulut İynemli hakkındaki gerçekler

Orçun İynemli'nin, Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Aras Bulut İynemli ile benzerliği dikkati çekiyor. Orçun İynemli ile Aras Bulut İynemli benzerliği, iki oyuncu kardeş mi sorusunu gündeme getirdi. En çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alan Orçun İynemli Kimdir? sorusunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz...

Orçun İynemli kimdir? Orçun İynemli, Aras Bulut İynemli hakkındaki gerçekler

Çukur dizisinin başarılı oyuncusu Aras Bulut İynemli’ye ile Orçun İynemli benzerliği gündemdeki konular arasına girdi. Birçoğumuzun bilmediği iki oyuncu arasındaki benzerliğin nedeni sıkça araştırılıyor. Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli’nin abisi olan ve kendisi de birçok dizide rol alan başarılı oyuncu Orçun İynemli kimdir?

Geçtiğimiz günlerde Aras Bulut İynemli, Elle Style Awards’ta en iyi oyuncu ödülü kazanmıştı. Aras Bulut İynemli, Elle Style Awards ödülünü abisi Orçun İynemli’nin elinden aldı. Bu ödül töreninde ünlü oyuncunun hayranlarının çoğu sosyal medyada abi kardeş olduklarına çok şaşırmıştı. Evet Orçun İynemli, Aras Bulut İynemli’nin abisi. Peki, Orçun İynemli kimdir? İşte detaylar…

Orçun İynemli kimdir?

Orçun İynemli, 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Çukur dizisinin başarılı karakteri Aras Bulut İynemli’nin abisi olan Orçun İynemli; ilk oyunculuk deneyimini 2000 yılında rol aldığı Koçum Benim dizisi ile yaşamış; Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adı Mutluluk, Avrupa Yakası ve Hırsız Polis dizilerinde de rol almıştır.

Ünlü oyuncu, Fox Tv ekranlarında yayınlanan; baş rolü Kutsi ve Özge Özberk’in paylaştığı Kalbimdeki Deniz dizisinin kadrosunda yer almış ve Ünal karakterini canlandırmıştır.

İki oyuncu arasındaki kan bağını bilmeyen birçok vatandaş, birbirlerine olan benzerliklerini gördüğünde oldukça şaşırmaktadır ancak Orçun İynemli ve Aras Bulut İynemli’nin kardeş oldukları bilgisi bu benzerliğin nedenini ortaya koymaktadır.

Orçun İynemli (sağda) Aras Bulut İynemli (solda)

Orçun İynemli (sağda) Aras Bulut İynemli (solda)

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri