Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Payitaht ‘Abdülhamid’ yeni fragman yayınlandı!

Heyecanla beklenen Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezon yeni bölüm fragmanı geldi. TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi 20 Eylül Cuma günü hayranlarıyla buluşacak.

Payitaht ‘Abdülhamid’ yeni fragman yayınlandı!

TRT 1’in kısa sürede en çok sevilen ve toplum tarafından da kabul gören Payitaht ‘Abdülhamid’in yeni fragmanı yayınlandı. Yeni oyuncularıyla kadrosunu güçlendiren dizinin yeni sezon ilk bölümü 20 Eylül Cuma günü ekranlara gelecek.

İşte dizinin yeni bölüm yeni fragmanı:

Oyuncu kadrosu güçlendirildi

Zaten oldukça sağlam bir oyuncu kadrosuna sahip olan Payitaht ‘Abdülhamid’ dizisine sezon arasında takviye yapıldı. Sezon arası yaptığı oyuncu transferleriyle dizi ekibini güçlendiren Payitaht Abdülhamid, seyircisini gerilim ve heyecan dolu bir sezonla kaşılayacak.

İşte yeni oyuncular:

Şehzade Nureddin Efendi (Alp Akar)

Mehmed (Ceyhun Mengiroğlu)

Cemile Sultan (Devrim Yakut)

Gülcemal (Gülsim Ali İlhan)

Mehmet Celaleddin (Ceyhun Mengiroğlu)

Payitaht Abdülhamid dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Jön Türkler’in lideri Prens Sabahattin, Sultan Abdülhamid’i merhametinden vurmayı planlamış ve Sarayı hedef alan gemiler Payitaht’a dümen kırmıştır. Abdülhamid tehlikenin farkında ama nereden geleceğini bilememektedir.

Rothshild ve Vembery, Abdülhamid’in muazzam tertibiyle hayatlarının şokunu yaşarlar. Halil Halid Joris’ten adamlarının yerini öğrenmeye çalışırken Joris onu oyuna getirmeyi başarır.

Bilmeden Halil Halid’e kendi adamlarının ölüm emrini verdirir. Tatar, Söğütlü, Nadir Bey ve Asaf Emre diri diri mezarlarına gömülürken Halil Halid, bu sefer onları kurtarmayı başaracak mıdır? Nasipse yeni sezonda izleyip göreceğiz….

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri