Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid en son bölüm yayınlandı (ÖZET)

Payitaht Abdülhamid en son bölüm ile seyircisinin karşısına çıktı. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler yaşandı? İşte detaylar…

Payitaht Abdülhamid en son bölüm yayınlandı (ÖZET)

TRT 1’in sezon tatili boyunca merakla beklenen dizisi Payitaht Abdülhamid en son bölüm ekranlara geldi. Ana konusu yine hainlik ve Osmanlı Devleti’ni yıpratma olan dizi Sultan II Abdülhamid’in büyük ağabeyinin diziye katılmasıyla boyut değiştirdi.

Osmanlı’yı yıkmak isteyen küresel güçler, devreye saltanat kavgası çıkartarak girmeye çalıştı. Bu kapsamda Sultan’ın büyük ağabeyini Rothschild yanına çekme çabası içerisine girdi.

SU ALTINDAN TORPİDO ATIŞI

Öte yandan yaşanan bir önemli gelişme ve Payitaht Abdülhamid yeni sezon ilk bölümün ana fikrini oluşturan gelişme, su altından torpido atışı gerçekleştirebilen denizaltı oldu.

Bir ilk olarak tarihe geçen gelişmede Sultan Abdülhamid, yaverleri ve dış basın mensuplarını, sefirler de dahil olmak üzere Saray’da toplayarak söz konusu denizaltının torpidoyu ateşleyerek bir gemiyi batırışını gösterdi.

Bu gelişme üzerine  gerçekleştirilmesi planlanan ve savunma sanayi namına önem arz eden Silah Fuarı’nın Payitaht’ta düzenlenmesi için son derece önemli bir hamle atıldı.

Fakat dizinin sonunda Halil Halid’in Saray’a gönderdiği telgrafın Padişah’a ulaşamamasıyla ortada bir casus olduğu ortaya çıktı.

Payitaht Abdülhamid en son bölüm fragmanı.