Son Dakika

“Türkiye-Azerbaycan Ortak Miras” programı 17 Şubat’ta

“Bir millet iki devlet” olan Türkiye ve Azerbaycan arasındaki ilişkileri güçlendirmek adına 17 Şubat Pazar günü “Türkiye-Azerbaycan Ortak Miras” programı düzenlenecek. İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan ve katılımın ücretsiz olduğu programa tüm İstanbullular davetli.

“Türkiye-Azerbaycan Ortak Miras” programı 17 Şubat’ta

 “Bir millet iki devlet” olan Türkiye ve Azerbaycan arasındaki ilişkileri güçlendirmek adına 17 Şubat Pazar günü “Türkiye-Azerbaycan Ortak Miras” programı düzenlenecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) ev sahibi olacağı programın organizasyonu ise Hazar Folklor Eğitim ve Araştırma Merkezi’ne (HAZARFEM) ait.

Azerbaycan Kültür Bakanlığı Devlet Halk Dansları Topluluğu’nun sahne alacağı “Türkiye - Azerbaycan Ortak Miras” programında Azerbaycan kültüründen örnekler sunulacak. Ardından Türk dünyasının ilk balesi olan “Köroğlu Milli Balesi” sahnelenecek.

Türkiye ve Azerbaycan’dan yetkililerin katılacağı ve bütün İstanbulluların davetli olduğu program 17 Şubat’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde saat 19:00’da gerçekleşecek.  

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.