Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu nedir? Türkler Geliyor ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları kimler?

Yönetmenliğini Kamil Aydın'ın yaptığı Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Tarihi filmlere ilgi gösterilen vatandaşlar, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi hakkındaki detayları merak ediyor. Peki, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu nedir? Türkler Geliyor ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları kimler? İşte bu filmle ile ilgili detaylar..

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu nedir? Türkler Geliyor ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları kimler?

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı olan Mehmet Bozdağ tarafından projelendirilen Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi çok yakında vizyona girecek. Vatandaşlar film hakkındaki bilgileri araştırıyor.  Filmseverler, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu nedir? Türkler Geliyor ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları kimler? sorularına internet üzerinden cevap arıyor. İşte Türkler Geliyor filmi ile ilgili ayrıntılar…

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi konusu nedir?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmün önüne geçmek için zorlu bir mücadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet’in seçkin savaşçı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’un fethinin ardından rotasını Roma’ya çevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişinin önüne geçmek ister.

Fatih Sultan Mehmet’e ölümüne bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında büyük bir zulme neden olan Lazar’ın planını bozmak için, harekete geçer. Fatih’in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek için zorlu bir mücadeleye girişir.

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi oyuncuları kimler?

Filmin oyuncu kadrosunda, Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Seray Kaya, Eren Vurdem, Ogün Kaptanoğlu, Selda Alkor ve Cemal Hünal gibi isimler yer alıyor.

Türkler Geliyor ne zaman vizyona girecek?

Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi 17 Ocak’ta sinemalarda gösterime girecek.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri