Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Valide Atik Hastanesi nerede? Hekimoğlu’nun çekildiği Valide Atik Hastanesi haritada nerede?

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleriyle seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Doctor House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu'nun hangi hastanede çekildiği ve dizinin çekildiği hastanenin gerçek olup olmadığı araştırılıyor. Vatandaşların merakla takip ettiği dizinin çekildiği hastane ve nerede olduğu internette yoğun olarak sorgulanıyor. Peki, yoğun ilgiyle araştırılan ve trende giren Hekimoğlu dizisinin çekildiği Valide Atik Hastanesi nerede? Hekimoğlu'nun çekildiği Valide Atik Hastanesi haritada nerede? Hekimoğlu hangi hastanede çekiliyor? İşte Validei Atik hastahanesi hakkında bilinmesi gerekenler...

Valide Atik Hastanesi nerede? Hekimoğlu’nun çekildiği Valide Atik Hastanesi haritada nerede?

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz gibi isimlerin rol aldığı diziye ilişkin bilgileri araştırıyor Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan, Doctor House dizisinden uyarlanan ve kısa sürede takdirini toplayan Hekimoğlu dizisinin çekildiği hastane merak konusu oldu.Bunun yanında, Kanal D’de ekranlara gelen Hekimoğlu dizisine konu olan Valide Atik Hastanesi’nin var olup olmadığı ve nerede bulunduğu internet üzerinden araştırılıyor. Peki, Valide Atik Hastanesi nerede? Hekimoğlu’nun çekildiği Valide Atik Hastanesi haritada nerede? Hekimoğlu nerede çekiliyor? Herkesin merak ettiği detaylar haberimizde…

Valide Atik Hastanesi nerede? Hekimoğlu’nun çekildiği Valide Atik Hastanesi haritada nerede?

Kısa sürede seyircisinin beğenisini kazanan Hekimoğlu dizisi, İstanbul Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde çekiliyor. İstanbul Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi adı diziye uyarlanmıştır.

Valide Atik Hastanesi olarak dizide yer verilen Okan Üniversitesi Hastanesi’nin haritada yeri;

valide atik hastanesi hekimoğlu

Hekimoğlu Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu Hekimoğlu dizisinin başrolünde Tümuçin Esen ve Ebru Özkan yer alacak. Dizide başrol oyuncularının yanı sıra Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da rol alacak. Dr. House dizisinden uyarlanan Hekimoğlu dizisinde Gregory House karakterini Tümuçin Esen canlandıracak.

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri