Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Vincent van Gogh’un 1889’da yaptığı ”Yıldızlı Gece” adlı tablosunda hangisi yoktur?

Dünyanın en çok seyredilen ve en çok kazandıran bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster, Kenan İmirzalıoğlu’nın sunumu ile ekranlara geldi. 4 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümde yarışmacılara yöneltilen soruların cevabını aynı zamanda ekranları başındaki izleyiciler de merakla araştırdı. O sorulardan bir tanesi de “ Vincent van Gogh'un 1889'da yaptığı ''Yıldızlı Gece'' adlı tablosunda hangisi yoktur?" oldu. Vincent van Gogh'un 1889'da yaptığı ''Yıldızlı Gece'' adlı tablosunda hangisi yoktur? sorusunun doğru cevabı nedir?

Vincent van Gogh’un 1889’da yaptığı ”Yıldızlı Gece” adlı tablosunda hangisi yoktur?

4 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının 60 bin TL ödüllü sorusu Vincent van Gogh’un 1889’da yaptığı ”Yıldızlı Gece” adlı tablosunda hangisi yoktur? şeklinde karşımıza çıkıyor. Yarışmacı bu soruyu eğer bilirse tam 60 bin Türk Lirası kazanacak. Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Vatandaşlarını hayalini süsleyen büyük ödüller kazandıran yarışmada sorulan sorular, arama motorlarında en çok araştırılan konular arasında yer aldı. ATV ekranlarında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu’nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasındaki 60.000 TL değerinde ödüllü soru belli oldu. İşte Vincent van Gogh’un 1889’da yaptığı ”Yıldızlı Gece” adlı tablosunda hangisi yoktur? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

A) Traktör

B) Kilise

C) Servi Ağacı

D) Sabah Yıldızı

CEVAP: TRAKTÖR

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri