Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Yabancı filmi konusu ve oyuncuları! Yabancı filmi ne zaman çekildi?

Lord of the Rings'in yapımcısı Barrie Osborne'nun yapımcılığını üstlendiği Yabancı filmi bu akşam televizyon ekranında seyirci ile buluşuyor. Macera severler Yabancı (Outlander) filmiyle ilgili bazı bilgileri merak ediyor. Filmseverler, Howard McCain tarafından yönetilen yapım ile ilgili Yabancı filmi ne zaman çekildi? Yabancı filmi konusu nedir? Oyuncuları kimler? gibi sorulara cevap arıyor. İşte bu film ile ilgili bazı detaylar...

Yabancı filmi konusu ve oyuncuları! Yabancı filmi ne zaman çekildi?

Yabancı filmi beyazperdeden sonra bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Yabancı filmi Tarihi film olması nedeniyle izleyicilerin dikkatini çekiyor. Filmin televizyonda ekrana gelmesiyle birlikte izleyiciler tarafından konusu ve oyuncuları araştırılıyor. Peki, Orijinal adı “Outlander” olan Yabancı filmi oyuncuları kimler? Yabancı filmi ne zaman çekildi? Konusu nedir? İşte Yabancı filmi ile herkesin merak ettiği ayrıntılar..

YABANCI FİLMİ KONUSU NEDİR?

Yabancı filminin konusu, skandinavya’nın en karanlık çağları olan Viking döneminde geçen hikayede bir kahraman olan Kainan’ın gemisi, Thor’un anavatanının kıyılarına vurur. Büyük bir savaş yaşanmıştır ve sadece Kainan ve Moorwen olarak bilinen vahşi uzaylı yaratık dışında hayatta kimse kalmamıştır. Moorwen kendine yapılanların intikamını almak için karşısına çıkan tüm engelleri yok ediyordur. Ona herşeyi yok etmeden önce dur demek gerekmektedir. Moorwen’i imha etmek için Kainan Vikingler ile işbirliği yapar. Lord of the Rings’in yapımcısı Barrie Osborne’nun yapımcılığını üstlendiği filmin başrolündeki isim Tutku filminde İsa rolünü oynayan James Caviezel.

YABANCI FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

2008 yılında çekilen film, 10 Nisan 2009’da vizyona girdi.

Macera-aksiyon-bilimkurgu türündeki Yabancı filmini, Howard McCain yönetmiştir.

YABANCI FİLMİ OYUNCULAR KİMLER?

Jim Caviezel
Rolü : Kainan
John Hurt
Rolü : Rothgar
Jack Huston
Rolü : Wulfric
Sophia Myles
Rolü : Freya
Ron Perlman
Rolü : Gunnar
Todd Schroeder
Rolü : Warrior #2
Martha Irving
Rolü : Weeping Woman
Michael Ray Fox
Rolü : Alien Warrior

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri