Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Yemin 136. bölüm fragmanı yayında! Yemin 135 son bölümde neler oldu?

Yemin 135. son bölüm izleyici ile buluştu. Yemin 135. bölümün yayınlanmasının ardından izleyiciler Yemin 136. bölüm fragmanı yayında mı? diye araştırıyor.. Yemin 136. bölüm fragmanı yayında! Peki, Yemin 135 son bölümde neler oldu? 

Yemin 136. bölüm fragmanı yayında! Yemin 135 son bölümde neler oldu?

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesini anlatan Yemin 135. bölümde diğer bölümler gibi heyecan doruktaydı. Yemiz dizisini yakından takip edenler 136. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. İşte Yemin dizisiyle ilgili detaylar…

Yemin dizisi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor..

Sevilen dizisi Yemin bu akşam 135. bölümü ile ekranlara geliyor. Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesini anlatan Yemin bu akşam saat 20:00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Yemin dizisinde bugün Reyhan Cavidan’ın oynadığı oyundan habersiz Emir’le ilgili haberi alınca şok olur. Peki, Yemin 136. bölüm fragmanı yayında mı? merak ediliyor. Yemin 135 son bölüm izleme linki haberimiz içerisinde yer alıyor.

YEMİN 136. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Yemin dizisi 135. bölüm fragmanı henüz yayınlandı! yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

YEMİN 135. BÖLÜM ÖZETİ

Yemin dizisinde bugün Reyhan Cavidan’ın oynadığı oyundan habersiz Emir’le ilgili haberi alınca şok olur. Cavidan’ın planından habersiz olan Reyhan, Emir hakkında gelen haberi öğrendiğinde neye uğradığını şaşırır. Köşeye sıkışan Kemal ve Narin, müfettişi evliliklerine ikna etmek zorundadır.

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

YEMİN 136.BÖLÜM İZLE….

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri