Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Yeşilköy Pandemi Hastanesi’nin yapım hikayesi belgeselleştirildi

Yeşilköy Acil Durum Hastanesi'nin yapım hikayesi TRT Belgesel'de ekranlara gelecek. Tüm aşamaların kaydedildiği belgesel 31 Mayıs günü saat 21.00'de seyirciyle buluşacak.

Yeşilköy Pandemi Hastanesi’nin yapım hikayesi belgeselleştirildi

Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi’nin yapım hikayesi, TRT Belgesel’de seyircilerle buluşacak.

Doğal afet ve pandemi durumlarında kullanılmak amacıyla inşa edilen hastanenin bilinmeyen özellikleri, hastanenin hizmete açılacağı 31 Mayıs günü saat 21.00’de ekrana gelecek.

TÜM AŞAMALARI KAYDEDİLDİ

Sağlık Bakanlığı tarafından çalışmaları yürütülen hastanenin tüm aşamalarını gece gündüz kayıt altına alan TRT Belgesel, bu hikayeyi özel röportaj ve görüntüler eşliğinde yayınlayacak.

Çekimlerinde 3 aktüel, 3 aksiyon ve 1 hava kamerası kullanılan “Acil Durum Hastanesi” belgeselinin yanı sıra TRT’nin beğenilen diğer yapımı “Küresel Tehdit Covid-19” belgeseli de yeni bölümüyle cumartesi günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

YÜZYILIN SALGINI

Salgınla ilgili çarpıcı gerçekleri gün yüzüne çıkarmayı amaçlayan belgeselde, hayatları tehdit eden bir virüsün, sıradan bir bulaşıcı hastalık değil yüzyılın salgını olduğu ele alınıyor. Belgeselin 6’ncı bölümünde ABD’deki salgının bilinmeyen yönleri ile tüm gerçekleri konu ediliyor.

Kaynak : AA