Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Youtube çöktü mü? Youtube neden çalışmıyor? Youtube’daki bağlantı sorun nedir?

Milyonlarca vatandaş akşam saatlerinden bu yana  internete bağlanmakta zorluk çekiyor. Vatandaşlar, Youtube çöktü mü? Youtube neden çalışmıyor? Youtube'daki bağlantı sorun nedir? sorularıyla problemlerini çözmeye çalışıyor. Peki internette yaşanan bu problemlerin asıl sebebi nedir? Youtube çöktü mü? sorusunun cevabı haberimizde...

Youtube çöktü mü? Youtube neden çalışmıyor? Youtube’daki bağlantı sorun nedir?

Youtube çöktü mü? Youtube neden çalışmıyor? Youtube’daki bağlantı sorun nedir? sorularına yanıt arayan internet kullanıcıları,  bu sorunun nasıl çözüleceğini araştırıyor. Konuyla ilgili yanıt arayan pek çok kişi, araştırmalarını sürdürüyor. İşte herkesin merak ettiği sorunların cevabı ve ayrıntılar…

YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

Youtube çöktü mü ve neden çalışmıyor soruları, internet kullanıcılarının sosyal medya üzerinden araştırdığı hususlar arasında yer almaya başladı. Türk Telekom’dan kaynaklı olarak yaşanan problem dolayısıyla son Youtube’a girişlerde problem yaşanıyor. Bazı vatandaşlar hala Youtube’a giriş sağlayamıyor.

TÜRK TELEKOM’DAN AÇIKLAMA

Yaşanan sorunla ilgili Türk Telekom’dan açıklama geldi. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemler saat 18:45’te tamamen sona ermiştir.

Yurtdışı operatör kaynaklı olan sorun çözülmüş olup, yurt içi ve yurt dışı internet trafiği normal seyrine dönmüştür.

Alanında yetkin ekiplerimizin, kullanıcıların bu aksaklıktan en az seviyede etkilenmesi adına yoğun bir çalışma gösterdiğini kamuoyunun bilgisine sunarız.

 

 

 

Günün Manşetleri Günün Son Dakika Haberleri