Son Dakika

HER BAHÇE BU GÜZELLİĞİ Hake’DER

Hake Keklikoğlu sadece güzelleştirmek değil çevre güvenliği için ürünler ve hizmetler sunmakta.
HER BAHÇE BU GÜZELLİĞİ Hake’DER

Hake Keklikoğlu ürün yelpazesini sadece bunlarla sınırlı bırakmamış; banklar, oturma grupları, masalar, havuzlar, çeşmeler, aydınlatmalar, heykeller ve bahçe süslerini çeşitlerine ilave etmiş. Tüm yaşam alanlarını kapsayarak çevre düzenleme ve yerinde imalat sistemiyle doğal ortamına uygun mekânlar yapmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Hake Keklikoğlu ürün projesi oluşturmada nelere dikkat ediyor?

Hake Keklikoğlu sadece güzelleştirmek değil çevre güvenliği için ürünler ve hizmetler sunmakta.

Hake Keklikoğlu Kent Çevre düzenlemesinde sağlamlığı kanıtlanmış fiberglas teknolojiyi kullanarak gerçek boyutlarda hayvan figürleri ile de çevre düzenlemenize ayrı bir güzellik katıyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Hake Keklikoğlu hayvan figürleri fiberglas, beton ve alçı ile üretiliyor. Fiberglas dış etkilere son derece dayanıklı bakım istemeyen ve kolay monte edilebileceği için kullanımı rahat, pratik bir malzeme olması sebebi ile Avrupa’da çok yaygın olarak kullanılmakta.

Bu aşamada Hake Keklikoğlu güncel olarak 4 mevsim kullanışlı ve estetik ürünler imalatı için gerekli çalışmalar üzerinde yoğunlaşıyor. Hake Keklikoğlu ürünlerinin dayanıklı olması ve büyük ebatlarda da kullanımı dikkate alındığında özellikle belediyeler tarafından tercih edildiği dikkat çekiyor. Ancak ev müşteri grubu , perakende müşterilerinin yanı sıra bahçe ve peyzaj hizmeti veren firmalar da isteklerini Hake Keklikoğlu ürün portföyünden karşılayabiliyor. Bu nedenle Hake Keklikoğlu hem sağlıklı hem dayanıklı hem kullanışlı hem görsel olarak kaliteyi standart olarak sunarak estetik olan ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Hake Keklikoğlu park ve bahçelerde hayal edebileceğiniz heykel, suni kaya, havuz, şelaleler, köprüler, sütunlar, kapı girişleri gibi pek çok tasarımın üretimini yapmakta. Hake Keklikoğlu üretim grubu tasarımcıların hayal edebileceği, anlatabileceği her şeyi üç boyutlu hale getirip somut olarak canlandırabiliyor. Hake Keklikoğlu sektörü ile alakalı dünyadaki gelişmeleri de dikkate alarak ürünlerinin projelerini oluşturuyor. Bahçe fikirleri projesi bu alanda en büyük örnek. Değişik meyvelerden park ve bahçeler için yaşam kulübeleri oluşturan Hake Keklikoğlu bu fikir ve uygulama ile alanında dünya da tek. Hake Keklikoğlu Bunu geliştirerek büyütmeyi ve parklarda sıklıkla yer edinmeyi de hedefliyor.

Hake Keklikoğlunun satış stratejisi nedir?

Hake Keklikoğluöncelikle müşteri memnuniyeti ekseninden ayrılmadan estetiği standart kalite ile sunmayı amaçlıyor . Hake Keklikoğlu üretiminin yanında hem satış stratejisine de bu yön veriyor. Yurtiçi satışları ve yurt dışı satışların da ki ürünler incelenirse bu prensibin yansıması hemen dikkat çekiyor. Hake Keklikoğlu üretim aşaması ve satış sürecinde kalitesinde bir fark bulunmuyor. Hake Keklikoğlu modelhane, kalıphane ve üretim tesisi yanında proje ve montaj hizmetlerini kendi bünyesinde toplamakta olup her türlü özel çalışmalarda çözüme ortak oluyor. Bu da zevkine uygun ortamlar yapmanın diğer bir yardımcı unsuru olarak göze çarpıyor.


Hake Keklikoğlu bünyesinde imalatını gerçekleştirdiği ürünleri kendi bünyelerinde üretip veya pazarlayacak yurt genelinde bayilikler de vermeyi planlıyor. Ürünlerini ambar ve kargo ile ambalajlı paletli olarak yurdun bütün bölgelerine ve yurt dışına sevk edebiliyor.Bugün Türkiye de bahçe ve peyzaj firmalarının ilk tercihi olan Hake Keklikoğlu, birçok aile hem hakekeklikoglu.com.tr üzerinden hem direkt showroomlarında ziyaret ederek bahçe dekorasyonlarını Hake Keklikoğlu ile yapmış durumda .100 e yakın belediye ile birlikte Hake Keklikoğlu Irak, Suriye, Balkan Ülkeleri, Türk Cumhuriyetlere de hizmet veriyor. Hake Keklikoğlu 15 Temmuz için özel olarak ‘Karanlıktan Aydınlığa’ konseptli özel kabartmalı rölyef çalışmalarına ise çoktan başlamış bulunuyor. Hake Keklikoğlu Şirket olarak milli ekonomiyi dikkate alarak satışlarındaki hedef ve stratejileri belirliyor.

Hake Keklikoğlu hedefleri nelerdir?

Hake Keklikoğlu 25. Yılı ile birlikte internet tanıtım ve satışlarını hızlandırmak için özel olarak arge ve planlama yapıyor. Hake Keklikoğlu çalışmalarını görmek ve incelemek için www.hakekeklikoglu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yakın dönemde Hake Keklikoğlu www.bahcesuslerim.com adresini de yayına alarak farklı ürün yelpazesini de bu adres üzerinden müşterilerine göstermeyi hedefliyor. Hake Keklikoğlu İlerleyen dönemde bu alanda da farklı ürünleri www.hakekeklikoglu.com.tr ile birlikte www.bahcesuslerim.com internet adreslerinden yapacağı tanıtımlarla müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor. Hake_Bahce_heykel/instagram ve Facebook/bahcesuslerim sosyal medya hesaplarıyla bahçe dekorasyonu alanında yenilikleri takip etmek isteyen müşterilerine sürekli iletişim halinde.Şu anda Türkiye’nin ürün yelpazesi ve stokta ki ürünleri bakımından lider firması olan Hake Keklikoğlu Bahçe saksısından barbeküye, heykellerden bahçe havuzlarına kadar 2000 üzerinde ürün çeşitliliği olmasına rağmen bunu nasıl artırabiliriz diye çalışmalarımını sürdürüyor. Hedefi Türkiye de ki lider konumumuzu devam ettirerek dünyada alanında öncü fikirler geliştiren bu fikirleri başarı ile uygulayan bir konumda yer almak olan Hake Keklikoğlu Dünyada Türkiye adına hem ülke ekonomisi için hem de bu alanda oluşabilecek ithalat ihracat dengesini pozitif hale getirebilecek bir başarıyı yakalamak ve ülke tanıtımına destek olmakta hedeflerini de yakalamak istiyor.

Heke keklikoğlu üretim ve istihdam olarak proje ve planları nelerdir?

Hake Keklikoğlu üretimde kusursuz hizmet akışını sağlamak için yenilikleri sürekli takip ederek uygulamaya koymakta . Hake

Keklikoğlu bilgi ve birikimleri ile yeni tasarımları ve ürün çeşitlerini sunabilmek için üretimini kararlılık ve yeniliklerle sürdürüyor.

25 yıllık geçmişini bu alanda geliştirerek önümüzdeki kuşaklara taşımayı hedefliyor. Ankara’da 2 farklı imalat tesisi bulunan Hake Keklikoğlu ayrıca Esenboğa yolu havalimanını yanında ve ulusta 3 katlı showroomda 25 kişilik ekibi ile satış hizmeti de veriyor. Ayrıca sipariş üretimler için 

5 heykeltraş ile de proje bazlı olarak çalışma kapasitesine sahip. Bahçe ve dekorasyon alanında yeni ürünleri ise internet ortamında www.hakekeklikoglu.com.tr ile birlikte www.bahcesuslerim.com adreslerinde beğeniye sunuyor. Hake Keklikoğlu Türkiye de üretimini yaptığı ürünlerin kalıbını muhafaza eden tek şirket olma özelliğini halen koruyor.

Hake Keklikoğlu’na Güzel beldenizi, bahçenizi ürünlerimiz ile daha da güzelleştirmek istiyor.

Advortorial

Yorumlar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.