Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sekmen: Meclisimiz 2016’da da istişare içerisinde olacak”

Sekmen: Meclisimiz 2016'da da istişare içerisinde olacak''

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin geçen senelerde olduğu gibi 2016’da da şehrin sorunlarına odaklanacağını ifade etti. Başkan Sekmen yılın ilk meclis toplantısında, meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılı hesap ve kayıt işlemleri denetimi için Denetim Komisyonu seçildi. 12 -15 Ocak tarihleri arasındaki toplantılarda imar konuları da ele alındı. Başkan Sekmen, yılın ilk toplantısına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Erzurum Büyükşehir Belediye Meclisi ilimizin sorunlarının çözüldüğü en önemli kurumdur. Şehrimizin geleceğine dair en önemli kararlar bu mecliste alınır. Geçen senelerde olduğu gibi 2016’da da Erzurum’un çözülmeyi bekleyen sorunlarına ağırlık vereceğiz. Kalkınmaya yönelik nihai hedeflerimizi Erzurum Büyükşehir Belediye Meclisi’nde konuşacağız. İslam dininde istişare büyük bir öneme sahiptir. Yüce dinimiz her hangi bir konuda karar alırken birbirimize danışmayı emreder. Erzurum Büyükşehir Belediyesi her yıl olduğu gibi bu sene de Erzurum’un gelişim ve değişimi için karar alırken istişare içerisinde olacak” dedi. 

Etiketler