Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol
Erem Şentürk
Erem Şentürk

Başta ABD olmak üzere bütün batıda, çıldırmış gibi PKK’yı koruma altına alanlara bakıldığında, Liberal, Muhafazakar, Demokrat, Küreselci, NEOCON gibi karmakarışık bir bir cephe var. Suudi Arabistan İran ve Mısır’ın bile dahil olduğu bu denli bir birleşme 2. Dünya Savaşı’ndan sonra ilk defa yaşanıyor. Çok farklılar, hatta rakip ya da düşman bile sayılırlar ancak bir ortak noktada birleşiyorlar. Hepsinin tek ortak özelliği ya doğrudan bir Siyonist şubeye bağlı olmaları ya da Siyonizm tarafından fonlanıyor olmaları. Dolayısıyla şu dakikadan itibaren İsrail’den söz edilmeden yapılan bütün analizler oyalama olarak kabul edilebilir, edilmelidir. 

1

Orhan Pekçetin
Orhan Pekçetin

Ev hapsi bu kendini bilmez faşist, ırkçı insanlıkları tamamlanmamış olanlar için bir hediyedir. Dışarıda olsaydı yüzüne tükürecek insanlar vardı. Ev hapsi ile bunlardan kurtulmuş oldu ama  vicdanı yakasını bırakmayacaktır. 

0

Erem Şentürk
Erem Şentürk

Fotoğrafta görünen kadın Huawei’nin sahibi Ren Zhengfei’nin kızı Meng Wanzhou. Kanada’da mahkeme tarafından kefaletle ev hapsine alınmıştı. Duruşmaya giderken görüntülendi. Casusluk iddiaları bir yana aslında ayağındaki elektronik kelepçe ABD ile rekabet etmenin ağır bedelleri olduğunun fotoğrafı. Silah, ilaç, petrol ya da bir telefon farketmez. Kapitalizm sömürü sınırlarını koruyacaktır ve rekabet gerçekten bedava değildir.

0

Erem Şentürk
Erem Şentürk

Bir asırdır şahit oluyoruz ki, CHP en çok neye itiraz ediyor, en yüksek sesi nerede çıkarıyorsa aslında orada Türkiye’nin arkasından iş çeviriyor demektir.
“Hükümet IMF ile görüşüyor” iftirasıyla yol yürüyorlardı ama CHP Sözcüsü Faik Öztrak ile İP Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz’ın IMF ile görüştüğü ortaya çıktı.

3