Ömer Çelik'ten İsrail'e uyarı: Kimsenin kontrol edemeyeceği olaylar kaçınılmaz olur! Ömer Çelik'ten İsrail'e uyarı: Kimsenin kontrol edemeyeceği olaylar kaçınılmaz olur!

Kıyafetleri tutuşan Ali Vurgun, alevler içinde kendisini sokağa attı. Yoldan geçen bir kişinin yardımıyla giysilerini çıkarılan Vurgun'un vücudunda yanıklar oluştu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, 112 Acil Sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

YANGINI 1 SAATLİK ÇALIŞMAYLA SÖNDÜRDÜLER


Yaralanan Vurgun, ilk müdahalesi yapılarak Bursa Şehir Hastanesi'nde tedaviye alındı. İtfaiye ekipleri ise yaklaşık 1 saatte yangını söndürerek soğutma çalışması yaptı.

YANGINDAN ÖNCE Mİ ÖLDÜ SONRA MI?


Söndürme çalışmasının ardından içeri giren itfaiye ekipleri, bodrum katında ceset buldu. Vücudundaki yanıklar nedeniyle kimliği belirlenemeyen ceset, DNA testi ve otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Tedavisi süren Vurgun'un ilk ifadesinde, villadaki cesedin M.Ş'ye (52) ait olduğunu söylediği öğrenildi. Bu kişinin hem kimlik tespiti hem de yangında mı yoksa daha önce başka bir nedenle mi öldüğü araştırılıyor. Ayrıca patlamanın nedenine ilişkin de polis tarafından başlatılan inceleme devam ediyor.

Kaynak: AA