Son Dakika

Başka bahaneniz kaldı mı?

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve teknik direktör Tudor’un yedikleri yemek, pek yaramamış. Yemekte konuşulanlar maalesef sahaya yansımadı, Malatya’da bir 3 puan daha heba oldu.

Galatasaray takımı kötüye gidiyor. Her yenilgi sonrası Fatih Terim sesleri yükseliyor Dursun Özbek kulaklarını tıkıyor, Tudor gözlerini kapatıyor. Galatasaray üyeleri ise susuyor. Kısacası camia 3 maymunu oynuyor.

Dursun Özbek’in yemekte Tudor’a söylediği bir söz vardı, “Eğer transfer istiyorsan, devre arasına girmeden önce kalan karşılaşmaları kazan.”

Peki şimdi ne olacak? Bence artık Dursun Özbek, Tudor’un yerine transfer yapmalı. Tudor takımın başında kalsın diye türü türlü bahaneler üreten Özbek, gözlerini açıp artık gerçeği görmeli. Tudor’la olmuyor işte...

GOMİS’İ BESLEYEMEDİLER!

Galatasaray’ın yıldızı Gomis, Malatya deplasmanında kayıplardaydı. Bunun en belirgin sebebi Feghouli ve Belhanda’nın verimsizliğiydi. Galatasaray, skor olarak gerideyken Belhanda’nın soğuk tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Herhalde futbolcular, “Nasıl olsa teknik direktörde iş yok, biz de kendimizi salalım” diye mi düşünüyor? Şunu unutmayalım, futbolcular teknik adamı ipten alan taraf da olur, ipe götüren taraf da.

Yorumlar

Yazara ait diğer yazılar