Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Başkentin ilk teknolojik fuarı açılıyor

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle Başkentin ilk teknoloji fuarı bugün açılıyor.

I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde devam edecek. Teknoloji sektörünü bir araya getirecek olan I-TECH, online eğitim deneyimlerine de ev sahipliği yapacak.

E-eğitim ve online video konferans teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren Vedubox, I-TECH’te teknoloji meraklıları ile fuarda bir araya gelecek. Fuarda yine Vedubox, I-TECH’te açacağı stantta online eğitim sistemi nasıl kurulur, video ve animasyon içerikler nasıl oluşturulur, online soru bankası, test ve sınav sistemi nasıl oluşturulur, online canlı eğitim nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını verirken, sanal sınıfın hangi özellikleri içerdiğini paylaşılacak.

I-TECH, Ankara’nın En Büyük Cosplay Yarışması’na ev sahipliği yapmaya hazırlanan I-TECH’te Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, E-Spor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünleri yer alacak.

Teknoloji devlerini ağırlayacak olan I-TECH, HHB Expo tarafından düzenleniyor. Zaman teknolojiyi takip etme zamanı. Kaçırmayın.

Selam ve dua ile…