Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Giriş Yap
Veya Kayıt Ol
Kayıt Ol

Celladınıza gülümserken çektiğim resmin arkasındaki satırlar

Diriliş Postası Apple Podcast ButtonDiriliş Postası Google Podcast ButtonDiriliş Postası Spotify Podcast ButtonDiriliş Postası Youtube sayfası

Norveç, insanlarla hayvanların evlenmesine onay verdi. Hindistan’da her yıl köpekle evlenme festivali var, kadınlar evleniyor. Gana ve Kuzey İrlanda’da da yasal. Norveç, İsveç ve Danimarka’da hayvan genelevi var. Hayvan genelevi yanında, hayvanlara tecavüz etmek kanunen serbest, yasal.

İnançsızlık insana her şeyi yaptırabilir. Özgürlük bu yüzden çok tehlikeli ve ucu açık bir kavramdır. Tanrı yoksa her şey mübah anlayışı, insanı kıyamet kopsun diye var gücüyle uğraştırıyor.

Çin’de her yıl binlerce kız çocuğu kayboluyor. Ne oluyor bu çocuklara? Avrupa’da kaybolan Suriyeli çocukların sayısını inceleyin.

Avrupa’da son iki yılda kayıp göçmen çocuk sayısı 10 bin.

Hepsi zenginlerin sapık emellerine alet edilip öldürülüyor. Ölüsünü bile görmüyor kimse.

Avrupa’da her iki dakikada bir çocuk ortadan kayboluyor. Bu istatistik Amerika Birleşik Devletleri’nde ise 40 saniyede bir olarak kayıtlara geçiyor. Avrupa Birliği’nde yer yıl 250 bin çocuk kayboluyor. Avrupa Komisyonu’na göre bu her iki dakika da bir çocuğa tekabül ediyor. Ortalama 61 milyonluk nüfusuyla Birleşik Krallık’ta yılda 140 bin çocuk kayıp olarak bildiriliyor. Belçika’da ise bu oran günde 4 yeni kayıp olarak görülüyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde 2014 yılı resmi rakamlarına göre 466 bin 949 kayıp çocuk bulunuyor. Almanya’da her yıl 100 bin çocuk kayıp olarak rapor ediliyor. Brezilya’da 45 bin, Avustralya’da 20 bin ve Rusya’da ise 15 bin kayıp çocuk var.

Avustralyalı kadın muhabir Fiona Barrett, Sidney’de 2016 yılında bir seminer verdi.

Fiona’ya göre dünyada güç sapık bir çetede ve bu sapık çetede eski ve yeni devlet başkanları, başbakan, bakan, işadamı, tanınmış aktörler, ünlü kişiler, tanınmış hâkimler, meşhur politikacılar ve papazlar var.

Fiona, Avustralya’nın bir ‘sübyancı cenneti’ olduğunu iddia ediyor ve ekliyor: Üvey ailem, bizzat beni Sidney merkezli uluslararası bir çocuk kaçakçısı sübyancı halkasına teslim etti. Bazı kurbanlar sokaktan kaçırılan çocuklar. Fiona, iki yaşı gibi erken bir yaşta istismara uğramaya başladığını söylüyor. Sonraları, hâlâ daha küçük bir kız çocuğuyken VIP partilerine bırakıldığını… meşhur politikacı, aktör ve ünlülerin kokain içmesinin izlettirildiğini, tecavüz edildiğini, diğerlerinin cinsel ilişkilerinin izlettirildiğini, sonra bir havuzda boğulmaya çalışıldığını hatırlıyor.

Küresel güçler sadece öldürmüyor. Üremeyi engelleyerek nüfusu azaltıyor da. Eşcinsel sayısı arttıkça o ülkenin nüfusu azalır. Hayvan genelevi ve hayvanlarla evlenme daha da çok çıkacak karşımıza. Hayvanla evlenmek savunulacak! LGBT hastalıkken şimdi nasıl savunulduğunu, biraz zaman geçince pedofilinin bile savunulmaya başladığını gözden kaçırmayın. Azar azar sapkınlıklar normalleştiriliyor. Bu şekilde kaybolan kız çocuklarının arka perdesi unutuluyor. Sapkınlık ne kadar artarsa, tepki de o kadar azalır.

Gece yatağa şeytanla giren, şeytanın gündüz yaptıklarını normal karşılar. İnsanlar, Allah’ı kıyamete zorluyor.